10.kolo Mist.utkání U10B: SK Líšeň D - Slatina B.

branky: Cupal 2x, Pustina 2x, Nykl, Hochman

sestava:
Vychodil, Tománek, Kosík, Dřínovský, Nykl, Pustina, Baný, Cupal, Hochman, Kolařík, Raus

Hodnocení zápasu:
I naše druhé mužstvo odehrálo v sobotu svůj poslední mistrovský zápas tohoto roku. V prvním poločase se kluci prezentovali lepším výkonem než borci v tom prvním zápase s Bosonohama.
Kluci se lépe pohybovali a měli více chuti dát branku. Kombinace se nám moc nedařila,ale kluci vše nahrazovali bojovností. Poločas 4:1 pro nás.
Ve druhém poločase jsme hru kontrolovali.Zpřesnili jsme přihrávky,škoda jen těch mnoha nevyužitých šancí.. Kluci se snažili hrát kombinačně za což je chválím,ale občas už to chtělo místo přihrávky raději vystřelit na branku. Slatina po celý zápas moc nezlobila,ale ve druhém poločase využila naší nesoustředěnosti na hru. Po dvou zbytečných chybách jsme si samy dali vlastní góly a bylo zaděláno na drama. 4:3. Po prostřídání se naštěstí kluci vzpamatovali a dvěma rychlými góly definitivně rozhodli o našem vítězství.
Kluky musím pochválit za to,že se snažili kombinovat a hrát pěknej fotbal. Bohužel jsme málem jak se říká umřeli na krásu. Chtělo to více klidu při zakončení a trošku přidat na rychlosti. Škoda těch dvou vlastních gólů,to byla kaňka na našem výkonu,jinak celkem dobrý výkon.