26.9. - 5.KOLO MU SVRATKA C - SK LÍŠEŇ D

5.Kolo Mistr.zápasů U10B Svratka C - Sk Líšeň D

PÁ 26.9. - v 16:00 - přír.tráva v Žabovřeskách, ulice Fanderlíkova

SVRATKA C – SK LÍŠEŇ D – 3:15 ( poločas 2:8 ).
Branky: Cupal 5x, Duchoň 4x, Hochman 3x, Novák, Dřínovský, Nykl

Sestava - Nykl ( Mitáček ) – Novák, Kosík, Tománek, Jurman, Hochman, Dřínovský, Duchoň, Cupal, Nykl, Roubal

Hodnocení zápasu:
V pátek odpoledne jsme hráli ligový zápas na Svratce v Žabovřeskách od 16 hodin. Vzhledem k naprosté páteční dopravní kalamitě ( navíc v Husovickém tunelu byla bouračka ) a celé Brno bylo ucpané, dojížděli kluci postupně, jak se komu podařilo překonat kolony v Brně. Těsně před utkáním jsme byly již v plném počtu 10 kluků do pole, ovšem Šimon Mitáček dorazil až těsně před koncem prvního poločasu a tak musel do brány nastoupit Dan Nykl. Kluci i když dojížděli na posledních chvíli a nemohli se pořádně rozcvičit, vletěli do utkání perfektně a od první chvíle byly pány na hřišti. Svratku jsme přehrávali pohybem, kombinací i individuálně a skóre v náš prospěch rychle narůstalo ( hned v úvodu utkání se blýskl hattrickem Ondra Duchoň ). Kluci dohráli poločas s naprostou převahou na hřišti na 8:2 v náš prospěch. Dan v prvním poločase v brance podržel a za branky nemohl. Do druhého poločasu jsme nastoupili již se Šimonem v brance a góly v brance soupeře stále přibývaly. Kluci za páteční výkon zaslouží obrovskou pochvalu, protože hýřili na hřišti pohybem a několik branek jsme vstřelili po krásných kombinacích nebo po pěkných individuálních akcích. Je nutné dodat, že SVRATKA měla v týmu spíše průměrnější kluky z ročníku 2005, ale o to je důležitější, že jsme je totálně přejeli.
Kluci se navíc perfektně předvedli i v penaltách po zápase, kde celkem z 11 penalt proměnili 9. TAK KLUCI JEN TAK DÁL.