1.kolo Mistrovských utkání U10B Líšeň D - Start Brno

SO 30.8. ve 12:45h - travnaté hřiště TCM Mariánské údolí

SK LÍŠEŇ D - START BRNO - 9:4 (pol. 4:2)
Branky: Hochman 3x, Jurka 2x, Linger, Kameník, Cupal, Dřínovský

Sestava U10B:
Vychodil - Linger,Jurman,Nykl,Ulrich,Dřínovský,Jurka,Hochman,Kameník,Cupal,Kolařík

Hodnocení zápasu:
I naše druhé mužstvo vstoupilo dnešním dnem do nové sezóny. V prvním kole jsme doma přivítali pro nás neznámého soupeře Start Brno.
Sestava našeho mužstva byla ovlivněna neúčastí několika hráčů,kteří ještě na konci prázdnin tráví čas na dovolených s rodiči. Tudíž čtveřice hráčů z prvního zápasu musela nastoupit i k tomu druhému.
Začátek z naší strany nebyl špatný. Kluci byli aktivnější a vytvořili si několik slibných příležitostí.Pak se osmělil i náš soupeř a zle nám začal zatápět. Naše obrana zbytečně zmatkovala,špatně jsme si rozebírali hráče a z toho pramenili velké závary a šance soupeře. Jednu dokázal Start proměnit a dostal se do vedení. Kluci se směrem dopředu moc snažili,ale chybělo mi tam víc přihrávek a lepší spolupráce se záložníkem a obránci. Kluci se ještě do poločasu v tomto zlepšili a tak se nám podařilo skóre po pěkných brankách otočit na 4:2.
Nástup do druhého poločasu se nám podařil znamenitě,brzy jsme navýšili náš náskok. Kluci hru kontrolovali,byli důraznější a pěkně si přihrávali. Co mě na naší hře chybělo,klička jeden na jednoho,zasekávačka a větší klid při zakončení. Postupem času náš náskok narůstal,střelecky se blízknul Vašek třemi přesnými zásahy. Náš soupeř také nebyl špatný,ale většinou si vytvářel šance po našich nepřesných přihrávkách nebo chybách v obraně.
Kluci se moc snažili,za což si zaslouží velkou pochvalu. Byli jsme fotbalovější a šli jsme si za vítězstvím. Do příštího zápasu musíme zlepšit pohyb po hřišti a více zapojit zpětnými přihrávkami i obránce do hry. První poločas byl herně lepší,ve druhém už docházeli síly. :-D.