Lokomotiva - Líšeň 2:5

Lokomotiva - Líšeň 2:5 (1:2)

Sestava: Juránek - Pochylý, Hoda, Novotný J., Vobr, Ševčík, Pavlíček, Faltýnek, Martinek, Gruber,
Branky: 2x Ševčík, 2x Martinek, Faltýnek

V prvním jarním mistrovském utkání nastoupili kluci proti týmu Lokomotivy, ve kterém nastoupily i tři děvčata. Od začátku si kluci, v silném studeném větru, vytvářeli šance a dostali se do vedení, když Roman usměrnil Vítkův centr do branky, a o chvíli později si obránce srazil Romanův centr do vlastní branky. Vedení mohlo být i vyšší, kdyby Lukáš trefil zcela odkrytou branku. Soupeř se bránil většinou odkopáváním balónů, ale dokázal se dostávat i do šancí. Naši kluci se bohužel chvílemi tomuto způsobu hry přizpůsobili. Do poločasu se soupeři po chybě obrany podařilo snížit na na 1:2. Do druhého poločasu nastoupil soupeř s větším odhodláním, ale branky Kuby a Adama dokazovaly převahu našeho týmu. Soupeř ještě vstřelil branku po rohu, ale jeho další vyložené šance zmařil, někdy se štěstím a za pomoci obrany, výborně chytající Jirka.

Poslední aktualizace stránky: mhoda dne 17.04.2014 v 09:33