Líšeň - Řícmanice 3:5

Líšeň - Řícmanice 3:5 (0:4)

Sestava: Novotný D. - Gruber, Ševčík, Vobr, Martinek, Lavický, Lang, Šembera, Zavadil, Hoda
Branky: 2x Lavický, Vobr

Opět pomalý začátek, kdy soupeř mající na střídání pouze jednoho hráče, dokázal přečíslovat a dávat góly. Po poločase, ve kterém se nepodařilo ani ohrozit soupeřovu branku, kluci prohrávali 0:4. Do druhého poločasu nastoupili kluci s větším odhodláním, zjednodušili a zrychlili hru. Díky tomu si vytvořili tlak a šance, ze kterých vstřelili tři branky, a nebýt smolné branky po rozehrávce, možná by i vyrovnali.

Poslední aktualizace stránky: mhoda dne 14.10.2013 v 09:51