Importováno ze starého webu sklisen.com (autor PJ 05.10.2006 v 18:41:14)

Kotoul-Hejna,Aujeský,Musálek-Sedláček-Milotinský,Tomašík,Jahoda,Daněček-Lazar,Walla

střídali:Gloza,Farlík

Branky:Lazar 2,Milotinský

Na podzim již čtvrtá cesta na jih nás příliš nezahřála. Odvážíme si bod, ale ten je určitě minimem. Začali jsme podle papírových předpokladů a brzy jsme šli do dvojbrankového vedení. Jenže domácí nesložili zbraně snížili lehce na poločasových 1:2 pro nás. Na začátku druhého dějství odskakujeme opět na rozdíl dvou gólů. I tentokrát Hodonínští bojují a dokonce průběh zápasu vyrovnají na 3:3. Naše drtivá převaha v posledních deseti minutách přinesla bohužel už jen spoustu šancí, ale ne vítězství. Škoda, tři body by se před poslední třetinou podzimní částí hodily jako sůl.

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 14:58