Suchý
Klimeš Dufka Vrbka(Štětina28´)
Šťasta Jahoda Kubala Trenz(Vaněk 65´) Matoušek
Kučerák Janderka(Švancara 70´)

V prvním poločase za podpory větru získali hosté mírnou převahu,avšak do gólové šance se nedostali.Naopak po dobře sehraném signálu při rohovém kopu nedokázal Šťasta přihrát volným hráčům před prázdnou branku soupeře do gólové šance.

Ve druhém poločase podpořil vítr naše hráče a ti získali převahu v poli. Výsledkem dobré hry byli gólové šance Kučeráka-z malého vápna trefil tyč,Matouška,Kubali a Klimeše,kteří nedokázali z výhodných pozic dopravit míč do branky.Soupeř hrozil z protiútoků,ale oproti předešlým zápasům zlepšený výkon v obranné hře a spolehlivý výkon brankáře,nedovolil soupeři skórovat.
Mužstvo tak po zásluze získalo bod s vedoucím mužstvem tabulky .

Příští zápas hrajeme v sobotu 23.4.05 v Hodoníně ,sraz je na hřišti v 11:50,odjezd autobusu 12:00.

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 14:57