Předpřípravka A U7A + U7B

Lokomotiva - U7A

Také tým 7A již má za sebou první mistrovský zápas. Tentokrát byl tým složen pouze z hráčů předpřípravky A a soupeřem nám byl tým Lokomotivy Brno. V soupeřově týmu byli zejména hráči ročníku 2012 a věkový rozdíl byl znát. Dominance našich kluků na hřišti byla jasná už od prvních minut. Soupeře kluci přehrávali jak technicky tak i důrazem a jejich hra nabídla řadu oku lahodících fotbalových momentů - pěkné kličky, přesné nahrávky, tvrdé střely a důraz v zakončení. Na první gól jsme si počkali 1,5 minuty, kdy Vojta Palovský rozvlnil síť soupeřovy brány poprvé. První poločas, ve kterém náš tým zvítězil 14:0, kluky neukolébal. Naopak se s ještě větší chutí zakousli do soupeře a druhý poločas soupeře jasně přehráli 20:0. Tým Lokomotivy naši branku ohrožoval spíše sporadicky, a to především v prvním poločase. Brankáři ovšem vždy stáli na správném místě a poradili si i pomocí náročnějších zákroků. Všem klukům tedy patří díky za předvedenou hru, stejně jako za výsledek 34:0.

Díky rodičům za podporu týmu a Laďovi Palovskému za odpískání celého zápasu.

Lokomotiva - Líšeň U7A 0:34 ( 0:14 )