SKL Celtik - SK Jundrov - 2.přípravné utkání

SKL Celtik - SK Jundrov 5 : 2 (4:1)

Branky SKL: Tvarůžek Víťa - 2x, Široký Marek, Pešta „Didi“ Jiří, Zapletal Honza

Sestava SKL: Aleš Klímek - Široký Renda, Široký Marek, Kúkol Pavel(46´Kolář Pavel), Šrámek Jirka - Ševčík Dan, Pešta Jirka, Kschwend Petr(46´Šenkýř Michal), Kolář Martin(46´Hrad Aleš) - Zapletal Honza - Tvarůžek Víťa

Druhé utkání v zimní přípravě jsme odehráli proti soupeři hrající 1.B třídu a vyšel nám vstup do utkání, když hned v druhé minutě se po rohovém kopu prosadil důrazný Víťa a v 10.minutě po vybojovaném balónu a nezištné přihrávce „Didiho“, ukázal dobrý výběr místa před brankou a čuch na góly, zimní střelecký objev - „Zaplik“! Naše sestava, oproti minulému utkání, doznala několika změn, když vinou nemoci, zranění a osobních problémů, se postupně omluvilo 7 hráčů. Pomohl nám proto ve středu zálohy, neúnavně, ale na hranici rizika hrající, „Didi“ z Benfiky, který se nádherně trefil ve 22´, střelou ze střední vzdálenosti, kterou navýšil naše vedení už na 4:0, když dvě minuty před tím, proměnil pokutový kop, nařízený po faulu na Víťu, chladnokrevně kapitán Marek Široký. Soupeř snížil krásnou střelou z trestného kopu na rozdíl tří branek a do poločasu už potom žádná branka nepadla, a my jsme v podstatě kontrolovali naše vedení a průběh hry. Druhý poločas už tak atraktivní fotbal nepřinesl, bylo to spíš soubojové, s mnoha přerušeními, za fauly na obou stranách. Za náš kolektiv navýšil vedení na 5:1 opět Víťa, když se po chybě hostujících stoperů, dostal tváří v tvář hostujícímu gólmanovi a svoji povedenou střelou mu nedal šanci zasáhnout. Asi dvacet minut před koncem hosté snížili po pěkné křídelní akci a centru před naši branku, ale to bylo na obou stranách všechno, co se brankových příležitostí týkalo. V zápase jsme využili služeb dorostence Dana Ševčíka a také možné posily do jarních bojů o body, Jirky Šrámka ze Slovanu Brno, jehož přestup je v jednání. Výhru nelze přeceňovat, jde přece jen o přípravu, ale každá taková potěší, jak samotné hráče, tak nás trenéry.

Poslední aktualizace stránky: muži_c dne 25.02.2018 v 08:05