Sestava: Matěj Rychetský - Renda Široký, Marek Široký, Jara Cupal, Mustafa Aldin - Honza Horyna, Jiří Pešta, Petr Pecha, Manuel Ronaldo - Kolář Pavel - Pokorný Patrik

Střídali: Aleš Hrad x Renda Široký- 46´

Dan Ševčík  x  Honza Horyna - 63´
                     Víťa Tvarůžek  x  Kolář Pavel  -  73´
                     Hoza Zapletal  x  Jara Cupal  - 85´

V prvním domácím utkání jsme utrpěli, dle mého pohledu zaslouženou porážku se soupeřem, který se prezentoval dobrou kombinační hrou a zejména v útočné fázi byl nebezpečný a velmi kvalitní. Poločas sice skončil bez branek, ale na tom měl velký podíl brankář Matěj Rychetský, který naše mužstvo několikrát podržel, při vyložených šancích soupeře. Je pravdou, že i my jsme měli několik gólovek, když za zmínku stojí zejména velké sólo Rendy Širokého, který ho ovšem nedotáhl do úspěšného konce, přestože měl nad svými protivníky velký náskok. Výsledkem byla slabá střela do náruče stojícího brankáře hostí a následné vyčerpání našeho beka, který musel být o poločase vystřídán. Druhá půle měla obdobný průběh, až do vstřelení dvou branek do naší sítě, když první padla z pokutového kopu a druhá tečovanou střelou do protipohybu brankáře. Pak si hosté svůj náskok hlídali a na naše snížení Markem Širokým, vzápětí odpověděli třetí, rozhodující brankou. Za stavu 0:2 se do dvou velkých příležitostí dostal svým důrazem Víťa Tvarůžek, žel branku netrefil a tak body z tohoto derby putují na Slovan a my si z tohoto zápasu musíme vzít ponaučení pro příště.

Poslední aktualizace stránky: muži_c dne 28.08.2017 v 15:01