Líšeň C - Slovan B 1 : 2 ( 1 : 0 ) Hráno 18.8. po ARSENALU

Sestava : Suchý M - Kadlec, Kúkol D, Kadur, Dundálek-
- Brom, a Ruda z Tunisu

Náhradníci: Tak bohužel jména těhle nových kluků se mi nepodařilo zjistit..Omlovám se fanouškům i dotyčným hráčům

V sobotu večer nastoupil Celtik , neboli jak říkají někteří z prvního mužstva…..NAŠI VĚRNÍ…proti Slovanu B
Toto mužstvo hrálo prales loni, tak sme si chtěli tak trochu ověřit , jak na tom sme…Bohužel naše očekávání se nesplnila , neboť ..Šmeralky dojeli posíleni o kluky z kádru A mužstva.
A na začátku utkání to bylo znát.. Před slušně zaplněnou tribunou naší umělky hráli ze začátku fotbal jen hosté. My sme asi 20 minut předváděli spíše ..chaozz.. , než nějaké líbivé kombinace. Šmeralky měli několik slibných a možná i vyložených šancí , které neproměnili jen díky zatím nejlepšímu hráči Celtiku mladýmu Džonovi, Markovi Suchému.. (jen tak dál) Soupeř už byl z jeho zákroků nešťastný…Bohužel , to bylo za 20 minut asi to jediné pěkné z naší strany. Po dvacce se ale hra postupně zlepšovala a našli se i mírně povedené akce. Naší největší slabinou ale bylo , že nešla domluvit taktika . Ruda z Tunisu ,totiž umí česky jen pár slovíček a trenéři Celtiku si zapoměli obědnat u vedení líšeňské kopané překladatele..
Takže to byla holt těžká domluva.. Určitě ale neshazujeme všechnu vinu na Rudu.. Soupeř byl prostě lepší..
Ale navzdory tradici , se nám podařilo jít do vedení. Svoji druhou tutovou šanci proměnil Kamil a do šaten sme šli s vedením 1:0
Teprve ve druhém poločase se naplno projevila ztráta z posledního utkání , kde se nám zranili Karel a Mara.
Do hry šel místo Viktora jeden náš neznámý a nevedl si špatně.. Na levém okraji obrany se snažil , ale nebylo to lehké.. Za umělého osvětlení se projevila lepší fyzička hostů a zcela ovládli hru… Zápas otočili a nebýt skvělých zákroků Máry , mohlo to skončit ještě hůř…..
V poslední dvacetiminutovce se prostřídali útočníci , včetně našeho druhého náhradníka a trenéři Celtiku už se raději těšili , na konec utkání….
Bohužel se opět nepodařilo zvítězit. Další zápas už je soutěžní …… Tak budeme doufat , že si Celtik nechal tu vítěznou atmošku na mistráky…Takže …..DĚDCI DEME BODOVAT…..

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 15:06