Podolí A - Líšeň C 6 : 3 ( 4 : 1 ) Hráno 5.8.2007

Střelci: Vintr , Suchý P. , Kovacs

Sestava: Suchý M-,Maňoušek ,Kúkol D ,Dundálek ,Kadlec -
-Kovacs ,Suchý P , Kúkol P, Čeketa -
-Vintr , Ďurta ( Kúkol I )

V neděli jsme nastoupili proti nám dobře známým klukům z Podolí a zápas sme takticky vůbec nezvládli.
Soupeř nás hned ze začátku překvapil svižným tempem , kterému sme jen těžce stačili.
Vůbec se zdá že kluci „Z PODOLÍ“ byli na utkání mnohem nažhavenější a chtěli ukázat ,že odchody některých zkušených hráčů je neoslabili , ba právě naopak.
Takže se nebylo čemu divit , když Celtik prohrával během pár minut 3:0.
Po některých drobných korekcích v sestavě se hra vyrovnala a ke slovu se dostali i naši zahazovači šancí.
Ovšem ………po gólu na 4:0 se nám podařilo snížit Markem Vintrem po krásné příhře Suchého Petra na 4:1 a ještě spálit několik slibných šancí a byl poločas.
V kabině Celtiku trochu zahřmělo…Jakby ne .
Mírně zlepšená hra v druhém poločase vedla i k několika šancím , ale dětskými chybami sme soupeře pustili do gólovky a ten nekompromisně trestal 5:1.
Po krásném centru Ivana se prosadil nejlepší hlavičkář Celtiku Inža Suchač Petar 5:2
Pak proběhlo několik spálených šancí na obou stranách…Hlavními kopytami byli Kúkol Pavel..Vintr Marek… a někteří další..
Pak sme po naší špatné narážečce ve vápně soupeře dostali z brejku na 6:2 Naštěstí hned posléze po ose Kúkol I -KúkolP-Kovacs 6:3.
Od té doby už nás ale soupeř přestal pouštět do vyloženek a dá se říct že si konec pohlídali. Až tedy na jeden okamžik , když po centru Marka Vintra se dostal míč na ruku obránce a kopala se 2 minuty před koncem penalta.Podle Nově určeného pravidla “ Začneme od nejstaršího a neuspěšné střelce budeme měnit“ musel jít kopat „Náš Ivan“. Penaltu nekopl špatně ,(2metry nad a 3 vedle) a tím se uzavřel účet tohoto doufám nopakovatelného utkání.
Závěrem je nutno dodat , že zápas probíhal celkem ve slušném duchu a nikdo nikoho nezranil.
Na konci utkání si všichnio borci podali ruce a popřáli si hodně zdaru do nové sezony , což v minulosti u obou rivalů nebývalo vždy zvykem…………………………

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 15:06