SK Líšeň C - Ochoz 0:2 (0:0) Hráno 25.07.2007

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 04.08.2007 v 17:26:02)

Sestava: Suchý M - Kovacs , Kadur , Kúkol D, Dundálek
Kúkol P, Suchý P, Stuchlík,(Kúkol I ) Brom,
Daněček, Vintr

K přáteláku si Celtik tentokrát pozval soupeře z Ochoze , který má vysoké ambice do nové sezony.
V prvním poločase se hrál celkem vyrovnaný zápas. A i když měl soupeř míč častěji na svých kopačkách , více vyložených šancí sme měli opět my….Ale ta koncovka..
A když už konečně trefíme bránu, tak do tyče nebo do výborně chytajícího brankaře hostí Zlámala.A protože i soupeř byl se zakončením na štíru , skončil první poločas 0:0
Do druhého poločasu na nás soupeř vlítl jako uragán a prakticky nám čtvrt hodinu nepučil balon.Tady se projevila lepší fyzická připravenost a v mnohých osobních konfrontacích i věk….Soustředili sme se jen na bránění a jen ojediněle jsme vyráželi do útoku.
V těchto fázích utkání nás opět podržel svými výbornými zákroky brankář Suchý ml. (Mimochodem věkem ještě dorostenec)
Bohužel po centru z naší levé strany nejmenší hráč na hřišti trefil hlavou z urovně velkého vápna balon tak, že by se i renomovaný ligový hlavičkář nestyděl a bylo to 0:1.
Poté sme se vrhli opět k útočení , jenomže místo vyrovnání nás soupeř potrestal golem na 0:2. I přes nepříznivý stav naši (dědci z Celtiku) nesložili zbraně a konec zápasu se hrál s balonem na našich kopačkách.
Bohužel se ale v treniku budeme muset zaměřit na koncovku .
Takže utkání skončilo zaslouženou prohrou.
Rozhodně však není nutné mít skloněnou hlavu , protože mužstvo se teprve sehrává a navíc je v plné přípravě……..

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 15:06