SK Líšeň C - Slavíkovice 5 : 5 (1:3) Hráné 23.06.2007.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor kuki 04.08.2007 v 16:00:57)

Střelci: Stuchlík 3x , Vintr , Kúkol I

Sestava: Suchý M.- Kadlec ,Kúkol P,Kúkol D,Dundálek - Prokop ,Suchý P, Stuchlík, Kratochvíl, - Kúkol I st., Vintr

Historické první přátelské utkání Celtiku…Nezačali jsme špatně..hráli fotbal a drželi míč na svých kopačkách. Jenže soupeř potrestal naši nedůraznost a po dalších dvou chybách to bylo 0:3. A už to vypadalo že se hned první utkání změní ve frašku. Jenže potom zaúředovali naši zkušenější hráči na hřišti a do poločasu se alespoň podařilo snížit na 1:3.
Druhý poločas byl celkově festival zahozených šancí a nádherných fotbalových kombinací. Naši dědci se předháněli v zahazování šancí a to potrestal opět soupeř , kdy z ojedinělé šance zvýšil na 1:4.
Po naší rychlé odpovědi 2:4 a snížení na rozdíl jednoho gólu na 3 : 4 přišla opět chyba na 3:5.
Potom se naše mužstvo vrhlo vší silou do útočení..Přišlo mnoho šancí a konečné vyrovnání.Zároveň je ale potřeba přiznat ,že do naší otevřené obrany měli rychlí útočníci hostů dveře otevřené a neinkasovali sme jen díky krásným zákrokům golmana Suchého Marka.
Díky tomu se mohl účet uzavřít s uspokojivým výsledkem 5 : 5 což není vzhledem ke špatnému začátku špatné……….

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 15:06