Muži B

Utkání 23.kola I.A. třídy skupina "A".

SK Líšeň B - Fotbal Jevišovice 3 : 1 Muži B odehráli v neděli na domácím hřišti zápas proti Jevišovicím, které jsou na jedenáctém místě v tabulce. Počasí se v neděli umoudřilo a tak fotbalisty béčka přišly povzbudit desítky diváků.

Podrobnosti k utkání:

Branky : 38.min. a 48.min. p.k. Cupák, 62.min. Knap - 42.min. Svoboda.

Rozhodčí : Vajdík Marek - Mayer Petr, Zíma Jakub.
Delegát : Kratochvíl Stanislav

Sestava SK Líšeň : Kotoul - Valkovič, Aujeský, Sádlík, Matoušek - Čoupek, Knap, Cupák, Sklenář (71.min.Kolbaba) - Jahoda ( 64.min.Kubaský), Lazar(75.min.Walla).

Připraveni prokázat fotbalové kvality v zápase : Daněček, Prokeš a náhradní brankář Linger.

Trenér : Gögh Ladislav, Sádlík Libor
Vedoucí týmu : Kúkol Vladimír

KOMENTÁŘ K UTKÁNÍ

„S obavami, ale s mladou vozbou, stále budovaného týmu směrem k realizaci vytvoření kvalitní juniorky, vstoupilo naše mužstvo do utkání sebevědomě a stoprocentní šancí ve které se ocitnul zápas od zápasu se lepšící Lazar. Bohužel, opět a dosti výrazně se potvrdilo to, že náš fotbal trpí neproměňováním gólových příležitostí. Možná, že se černá můra neproměněné šance promítla do celozápasového herního projevu Luboše Lazara, pro kterého šance ve 4.min. nebyla jedinou. Nicméně se u prvního gólového okamžiku se stejnou zásluhou podílel na celkem šťastném gólu. Tady ještě pochvala pro Sklenáře, který velice dobře přečetl situaci a poslal míč na volného Čoupka, ten sklepl míč na Lazara, který se do míče opřel a jeho vyraženou střelu hostujícím brankářem, doklepl do branky důsledný Cupák. Dlouho jsme se neradovali a první balón ve 42,min. směřující na naší branku skončil v naší síti. Hosté rozehráli míč po faulu Aujeského na protihráče tak šikovně, že stačila jen jemná teč hlavou na šestnástce stojícího Svobody a bylo srovnáno. Jediná střela za poločas stačila hostům k poločasové remíze a nám k rozčarovanému přestávkovému přemýšlení. Druhý poločas jsme zahájili tlakem a vyplatilo se. Cupákovu standartku dobře vystihl Matoušek, který byl v pok. území faulován a Cupák nás proměněnou penaltou uklidnil. Pak už hosté nahráli tak opatrně v obraně a díky tomu jsme se naši hráči ocitali ve velkých šancích, ze kterých jsme proměnili už jen jedinou Knapem, když důrazem odebral míč hostujícímu stoperovi a sám před brankářem za pomoci levé tyče upravil skóre na 3 : 1. Mrzelo nás neproměnění situace, kdy naši tři hráči pádili směrem na soupeřovu branku a v závěrečných minutách Kolbaba a i Walla vyzkoušeli pozornost hostujícího gólmana. Mužstvo dnes nehrálo špatně, ale nas potěšil hlavně zisk třech bodů a nadějné herní projevy dorostenců.