Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Sádlík Libor 22.05.2011 v 20:15:48)

SOKOL DOBŠICE - SK LÍŠEŇ „B“ 3 : 2 (1 : 0)

Sestava SK LÍŠEŇ : KOTOUL - VALKOVIČ, DRÁBEK, ŠIROKÝ, MATOUŠEK - DANĚČEK, KNAP, MIČKO, PROKEŠ (75´CENDELÍN) - TEPLÝ (70´KUBASKÝ), LAZAR.

Trenéři : Gögh Ladislav, Sádlík Libor
Vedoucí týmu : Kúkol Vladimír

Komentář k utkání :

Do chvíle kdy takřka čtyřicetiletý domácí hráč Fiala vstřelil vedoucí gól domácích, nikdo z přítomných na útulném stadiónku v Dobšicích netušil, že bude v 62.minutě svědkem domácího vedení 3 : 0.
Já jsem netušil, že hráči, kteří hrají MSFL a I.A nevědí jaký je rozdíl mezi roztažením hry a naprostým chaotickým rozutečením…vzdálením se od míče a působením naprosté bezradnosti.
Do osudné 23.minuty kdy jsme inkasovali ze situace, které se zápas od zápasu opakují, jsme byli herně aktivnější a zdánlivě fotbalovější. Hodně se na tomto obrazu hry podepsal strach a respekt soupeře. V okamžiku, kdy jsme nezvládli roztažení hry a pak následovala ztráta míče, domácí hráč převzal míč, naprosto nikým neatakován, zatáhl míč po pravé straně k našemu pok. území, tam poslal za naše špatně se vracející hráče míč a na zadní tyč nabíhající Fiala dokončil akci jako z fotbalové učebnice. !!1 : 0 a pak už následovala křeč a jen spousta chyb z naší strany. Místo kombinace zbrklé nákopy, zbavování se míče, absence pohybu hráčů bez míče, nedůsladné obsazování hráčů, odvaha jít do zakončení či absolvovat tvrdý nekompromisní souboj v pok. území soupeře…. Rozdíl ve hře soupeřů a náma je, že soupeř útočí v šesti a brání v osmi, zatím co my bráníme ve třech a útočíme max. ve třech hráčích….

Poslední aktualizace stránky: adostalkova dne 27.05.2011 v 16:11