Muži B

SK Líšeň B - FC Soběšice 4 : 1 (2 : 0)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Sádlík Libor 15.05.2011 v 20:42:19)

Komentář k utkání : Když se ve třetí minutě řítil Šudoma sám na hostujícího brankáře, zdálo se, že hosté vsadili na ofenzívní kartu a že budou zapomínat na zadní vrátka, z čehož by se nám mohla náskýtat příležitost ke skórování. Ze stoprocentní šance jsme nic nezískali a naopak mohlo udeřit na naší straně, špatně jsme si rozebrali hráče Soběšic. Za tři minuty se hosté opět prosadili a nebýt výborného výkonu brankáře Kotoula a dobře postavených tyčí, mohlo být skóre utkání zcela jiné než 0 : 0. Divoký úvod utkání jsme lépe zvládli a v 15.min. jsme se ujali vedení po Prokešově hlavičce. Ovládli jsme hru a dalo by se říci, že jsme až do poločasového hvizdu soupeře nepustili k ničemu. V závěru jsme po několika promarněných příložitostech skórovali podruhé z hlavičky Sádlíka.
Do druhého poločasu jsme nevlétli, ale opět tradičně až příliš vlažně zahájili hru. Naštěstí se soupeři nepodařilo díky výborně chytajícímu Kotoulovi zakončit žádný brejk a naopak po perfektně zahrané akci skórem pohnul Lazar. Opět se zdálo, že budeme utkání dohrávat v pohodě a klidu. Nestalo se a díky proměněné penaltě se hosté dostali z herního útlumu. Hra se pak přelévala z jedné strany na druhou, ale chyběla kvalita. Naše časté ztráty míče dávali veliké šance soupeři. V mnoha případech se vyznamenal Kotoul. V samotném závěru se před pok. územím dobře zorientoval Kubaský a střelou k tyči ukončil snažení hostí.

Branky : 15.min. Prokeš, 41.min. Sádlík, 54.min. Lazar, 88.min. Kubaský - 66.min. p.k. Hudák.

Rozhodčí : Strya Milan- Strya Michal, Korbel Martin.

Diváci : pár, ostatní dali přednost hokeji.