Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Sádlík Libor 01.05.2011 v 16:35:52)

Rozhodčí : Nejezchleb - Pernica, Vejvančický

Sestava SK Líšeň : VÍCH - CUPAL, AUJESKÝ, SÁDLÍK, MATOUŠEK - JENIŠ, KNAP, MACKO, DANĚČEK - KUBASKÝ (68´LAZAR), PROKEŠ (78´JAHODA).

Trenér : Gögh Ladislav, Sádlík Libor
Vedoucí týmu : Kúkol Vladimír

Připraveni zasáhnout do hry :TEPLÝ ROMAN, CENDELÍN MAREK, LINGER JIŘÍ.

Komentář k utkání :Na hřiště momentálně čtvrtého týmu tabulky, cestovala naše „juniorka“ s mnoha otazníky v sestavě.
K utkání necestovali hráči Drábek, Valkovič a ani delší dobu zraněný Rezner. Někteří hráči mají problémy s tréninkovou docházkou a proto bylo nutné v rámci týmového ducha sáhnout do rezervy mužů „C“ stáhnout Jary Cupala a navíc jsme povolali Libora Sádlíka, tak aby jsme doplnili obrané řady. To taky z důvodu, že jsme v posledních dvou venkovních zápasech inkasovali sedm branek. Na poslední chvíli se ještě omluvil Pavlovič.

V úvodu prvního poločasu jsme se herně vypořádali s provedenými změnami v sestavě a aktivnějším pohybem převzali herní iniciativu. S přibývajícím časem jsme se více a více tlačili před soupeřovu branku a jen díky zbytečné přihrávce v závěru akce, nebo málo odvahy ve finálové části nás vzdalovalo od brankové radosti. Domácí obránci dělali dost chyb a při jedné takové(hráč upadl) Prokeš získal míč pro Kubaského a ten bohužel k naší nespokojenosti(jako více takových), nedohrál situaci do gólového efektu. Po poločasovém hvizdu rozhodčím nás neproměněné šance mrzeli, ale věřili jsme, že ve druhé půli uspějeme a odvezeme si tři body.

Druhý poločas jsme zahájili velice nesoustředěně a na adresu některých hráčů musím podotknout, že i v I.A. třídě to bez poctivého a zodpovědného přístupu nejde!
Soupeř se po několika našich chybách a zbytečných faulech kolem naší šestnáctky dostal do herní pohody a výsledkem toho bylo darované vedení 1 : 0 když domácí hráč utekl po levé straně obešel i Vícha a zakončil křižnou ranou k tyči. Když si uvědomíme, že tomu předcházela stoprocentní šance Prokeše, který dostal z levé strany přihrávku na penaltový bod a tváří v tvář brankáři zakončil celou akci vysoko nad tak to byl opravdu velice šokující krutý trest. Musím však podotknout, že jsme v této fázi utkání nehráli dobře. Hráči opět velice pomalu rozehrávali míče a mnoho situací řešili zbrkle a nahodile. A když se domácí tým v 68.min. opět brankově prosadil po zhruba stejné situci jako u prvního gólu bylo velice těžké se herně zkoncetrovat na poslední dvacetiminutovku, byť soupeři viditelně docházely síly. V závěru jsme se přece jen prosadili a po faulu na Knapa, který vzal na sebe odvahu a po jeho průniku do vápna nařídil rozhodčí pok. kop. Macko proměnil a zmírnil tak naši prohru.

Poslední aktualizace stránky: adostalkova dne 27.05.2011 v 15:57