Muži B

Utkání 16.kola I.A třídy skupina "A".

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Sádlík Libor 10.04.2011 v 21:09:46)

SK Líšeň - FC V.Bitýška 5 : 0 (2 : 0)Branky : 36.min.Drábek, 43.min.Král, 47.,58.,84.Kubaský
Rozhodčí : Ševela Petr - Strmiska Miloš, Soukal Bedřich.
Žk.: 20.min. Valkovič za faul.
Diváci : 50

Sestavy mužstev :
SK Líšeň : KOTOUL - REZNER,ŠIROKÝ,AUJESKÝ,VALKOVIČ - PAVLOVIČ(55´ČOUPEK),KNAP,DRÁBEK(67´KOLBABA),MATOUŠEK - KUBASKÝ,KRÁL(59´JAHODA).
Připraven do hry : Linger Jiří NG.
Trenér : Gögh Ladislav, Sádlík Libor
Vedoucí mužstva : Kúkol Ladislav.

FC Veverská Bitýška : HOMOLÁČ - ROZKOŠNÝ,KUPSKÝ,SOVA,BEDNÁŘ P. - MICHNA,ZAVŘEL,BEDNÁŘ R.,NOVOTNÝ - VALEŠ,KARÁSEK.
Trenér : Koláček Ivo
Vedoucí týmu : Rozkošný Jiří

Komentář k utkání :Posílené Béčko zkušenými hráči z prvního mužstva mělo ty nejlepší předpoklady k dosažení úspěšného výsledku s týmem, který je beznadějně usazen na posledním místě tabulky. Přesto jsme my jako trenéři, z tohoto utkání měli obavy. A to proto, že se do týmu hostí během zimní přestávky vrátili hráči, kteří by měli bojovat o ty nejlepší výsledky. V úvodu utkání to taky tak vypadalo a naši hráči tomu hodně pomohli díky pomalejšímu naskočení do zápasu. Trápila nás jako vždy nepřesná a velice pomalá rozehrávka. Soupeř se stihl poskládat a odpočinout si. Trápila nás velice špatná koncovka, do které jsme se vůbec nebo těžko dostávali a to i přesto, že v 28.min. vyslal na branku hostí krásnou střelu Martin Drábek, která skončila na břevně a odrazila se zpět do hřiště. Nikdo z našich hráčů na tento míč nezareagoval. Nutno poznamenat, že soupeř vyslal první střelu na naši bránu ve 35.min. a byla gólová. Snad toto byl pro naše hráče signál, aby konečně zabrali. Jednoduchou akci založenou Mirkem Králem po pravé straně, dovedl do gólového zakončení Martin Drábek. Vstřelená branka přinesla do našich řed uklidnění a ve 43.min. se rozvlnila síť za hostujícím brankářem podruhé. Po Valkovičem rozehraném rohu se na zadní tyči dostal k míči důrazný Král a zvýšil na 2 : 0. Za necelé dvě minuty se po brankové čáře opět prosadil Král, poslal přihrávku na Kubaského, který z metru nedokázal překonat brankáře. Tato nepovedená akce ukončila první poločas.
Do druhé poloviny utkání jsme vstoupili s chutí a odhodláním. Brzy se to potvrdilo po situaci, která skončila vlastním gólem, ale lví podíl na něm měl Kubaský, který mu byl připsán. Vyražena střela Kubaského se od gólmana odrazila, zasáhla vracejícího obránce tak nešťastně, že míč skončil v síti. Pak už byl na hřišti jen jeden tým. Akci V 58.min. před čtvrtou brankou „opět“ připravil Král a Kubaský se tentokrát v zakončení nemýlil. Úpravy skóre jsme se dočkali ještě v 84.min. po standartní situaci, Valkovič našel ve velkém čtverci Kubaského a ten si napravil reputaci z konce prvního poločasu. Důrazem a větší bojovností jsme se propracovali k jasnému vítězství, nicméně, hráči si musí uvědomit, že utkání se hraje 90.min. a k úplné spokojenosti ještě chybí mnoho věcí!!! Příští víkend na nás čeká lídr soutěže a těžko by jsme mohli pomýšlet na úspěch kdyby jsme vstupovali do toho utkání vlažně. Doufám, že získáme podporu fanoušků, kteří nás doprovodí. Děkuji za dnešní návštěvu.

Poslední aktualizace stránky: dne 10.04.2011 v 22:01