Čebín :VAZA-FARKAČ, FUCHS, ŠÍP, VOLKNER ŠEBESTA,VAJDLICH, MOKOŠÁK, EUDECKER - DULÍNEK, SADÍLEK.

SK Líšeň : VÍCH - CENDELÍN(68´TEPLÝ),AUJESKÝ,DRÁBEK,MATOUŠEK - JENIŠ,JAHODA(75´KOLBABA),KNAP,MACKO - DANĚČEK M.(59´ČOUPEK),KUBASKÝ.

Náhradní brankář Juris se do hry nedostal.

Trenér : Gögh Ladislav a Sádlík Libor.
Vedoucí týmu : Kúkol Ladislav.

Komentář k utkání : Výsledek utkání ovlivnilo několik faktorů. První: to bylo neproměnění šance hned v ůvodu utkání, kdy Kubaský zatáhl míč až k brankové čáře a kvalitní přihrávku nikdo nedopravil do sítě. Druhý: malá odvaha najít si prostor pro brejk a když se nám to konečně podařilo, následovala přihrávka do strany. A pak další, více nepochopitelný, s míčem jsme pracovali pomalu a nejvýrazněji se to projevovalo na pravé straně z čehož vyplývaly hrubé chyby a pak velice špatná orientace při bránění a o rozehrávce ani nemluvme. Naše hra upadla do nakopávání míčů a úplná absence jakékoliv kombinace dávala více šancí na úspěch domácímu týmu. Ten toho také dokázal vrchovatě využít. Ve 21.min. utekl po lajně hráč domácích a ač „krytý“ Cendelínem pohodlně a přesně odcentroval před branku a tam opět nikým nekrytý hráč domácích hlavou překonal Vícha. Ve 34.min. se opět po několika hrubkách dostal míč i s domácím útočníkem za naše obránce a ten zvýšil na 2 : 0. To stejné si domácí zopakovali za dvě minuty jen s tím rozdílem, že Vích dobrým vyběhnutím míč pokryl. V této části poločasu jsme nehráli dobře a z této bídy nás vysvobodil poločasový hvizd rozhodčího.
Do druhé části utkání jsme nastoupili s jasným cílem. Dát míč na zem a začít v pohybu kombinovat. Rychlejší práce s míčem, častější střelba a výkon za hranicí možností, to měl být signál ke zvratu v utkání. Nestalo se tak a na hřiště jsme poslali Čoupka, který se velkou měrou podílel na korekci výsladku, když v 75.min. poslal centr z rohového kopu na hlavu Knapa. O gólovou radost se podělil i Teplý, který přišel na hřiště v 67.min. V této části utkání jsme byli aktivnější a pro domácí branku nebezpačnější. Do hry se dostal i dorostenec Kolbaba a stejně jako jeho předchůdci nezklamal. Přítrž našemu z mrtvých vstání uděla situace v 82.min. kdy v našem vápně fauloval Knap a domácí se z pok. kopu opět vzdálili o dvě branky. Doufám, že tento výkon zůstane hodně zapomenutý a neopakovatelný!!!

Poslední aktualizace stránky: adostalkova dne 27.05.2011 v 15:50