MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Muži B

Sponzoři týmu

26.kolo I.B. třída, skupina A

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor As. Libor Sádlík 05.06.2009 v 22:42:35)

FRAMOZ ROUSÍNOV - SK LÍŠEŇ 0 : 0

Sestava SKL :
KLIMEK - KOVÁCS,SÁDLÍK,ŠPERKA,PTÁČEK - KNAP(90´CENDELÍN),DANĚČEK(62´PAVLOVIČ),NOVÁK,MATOUŠEK - VINTR(75´KUBASKÝ),SEHNAL.
Trenér : Kúkol Pavel

Komentář k utkání: Přiznám se, že dnešní komentář píši s vědomím přesného, odborně kvalifikovaného a pokud možno autentyckého přiblížení zápasu. Proč? Veřejnost se musí dozvědět co nejpřesněji jak toto utkání probíhalo a pokud by některé věci někdo nechápal tak okamžitě se obrací na fórum kde se zájmem hodnotí obsah komentáře. To je super a jsem tomu rád. Dnešní utkání v Rousínově mělo velice pikantní příchuť, protože se jednalo o týmy, které jsou „Béčkem“ a jejichž Áčka hrají divizi. Tudíž jedním z otazníků bylo jak se obě mužstva „posílí“. Po posledním písknutím rozhodčího do píšťalky si domácí kouč při přátelském loučení neodpustil jednoduchou poznámku na adresu domácích hráčů, když pravil. Sedm hráčů z Áčka a hrají h…! Myslím si, že je ještě jeden důvod proč mohli domácí hrát tak špatně. Soupeř hraje vždy to co mu dovolíme. A tentokrát jsme mu toho dovolili málo. Tím samozřejmě nechci nepřipustit to, že by jsme nedělali chyby, které soupeř mohl potrestat, ale vždy záleží na mnoha faktorech. Naše mužstvo hrálo ve složení, které opět zavání improvizací s nemalou nutností vnést do hry individuální herní kreativitu. A když je to takhle, musíme přinést do hry chuť, bojovnost, obětavost nasazení. Každý hráč si musí být vědom své role. Pozorný čtenář při pročtení sestavy zpozorní a řekne si, zkušenost dobře zkloubená s mládím. I tak se to dá nazvat.
Do Rousínova jsme přicestovali s malým spožděním a protože se cesta protáhla, naskakovali hráči do utkání takřka s autobusu. Přeháním, ale skoro tak to mohlo být. při rozcvičení jsme udělali taktickou poradu a šli do utkání. Od úvodního hvizdu jsme kontrolovali hru a třímali taktovku zápasu. Domácí zjevně zaskočeni vývojem utkání si nebyli prakticky schopni vytvořit žádnou kloudnou akci k ohrožení naší branky. Dobře jsme bránili a využívali každou možnost k ohrožení domácí branky. Jednoduše a prakticky se jednalo o aktivní obranu se snahou co nejvíce kontrolovat míč a vyrážet do brejků. Domácí se snažili tento náš herní styl eliminovat celoplošným presesem a od třicáté minuty po našich několika individuálních chybách se konečně prosadil i v ofenzívě když několikrát střelami z dálky vystrašil Klimka v naší brance. Jedinou špatnou vizitkou pro naše hráče po poločasovém hvizdu rozhodčího byla statistika střelby. Ani jednou jsme za poločas netrefili domácí branku.
Do druhého poločasu jsme nastoupili posíleni vědomím, že domácí nejsou tak nebezpeční. Tady by se hodilo napsat, že na jedné straně je odhodlání a na druhé straně realita prodloužené přestávky v některých hlavách. Prvních deset minut se s tímto faktem, pralo několik našich hráčů a tím se Rousínovští dostali do místy drtivého tlaku, ve kterém nás hodně podržel Klimek v naší brance. Postupně jsme probrali z přestávkové letargie a se soupeřem vyrovnali krok… a pak se hrálo oboustraně svižné utkání. Dnes nebudu psát o hře nahoru dolů, ale přesto, dlužím to vysvětlení, jedna strana hraje poctivou defenzívu a vyráží do odkrytého prostoru soupeře, protože se musí soupeřovi hráči pro vytvoření herní převahy zapojit do ofenzívy, vytváří tím prostor, který po ztrátě míče musí opět velice rychle vyplnit. Stejně tak se potom musí vracet do hloubky své poloviny a znovu zakládat protiútok. Hraje tak s rizikem a dá se to klidně nazvat hrou nahoru a dolů. Tak se hra odvíjela v Rousínově a my zdánlivě s puncem zalezlého mužstva, čekali na vhodnou příležitost k smrtícímu kontru. V jednom okamžiku v 86.min. se dostal do gólovky Kubaský, ale pokusil se brankáře překvapit střelou mezi nohy což mu domácí gólman vystihl a střelu zblízka vyrazil před sebe. Děkuji hráčům za jejich výkon a hráčům Áčka přeji cco nejlepší výsledek v zítřejším utkání v Mohelnici.

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 15:09
SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.