MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Muži B

Sponzoři týmu

Předehrávka jara 14.kolo I.B.tžída skupina A

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor As.Libor Sédlík 09.11.2008 v 23:04:02)

SK LÍŠEŇ - ŘEČKOVICE 2 : 0 (0 : 0)Branky: 62. a 90. Sádlík ml.

SESTAVA LÍŠNĚ :KUČERA LIBOR - CUPAL JAROSLAV,ŠPERKA TOMÁŠ,SÁDLÍK LIBOR,BARTONÍK PAVEL - KNAP PAVEL,PEŠEK MICHAL(46´KUBALA DAVID),ŠUDOMA MICHAL,KREJČÍ JIŘÍ - SVOBODA ONDŘEJ,STRATIL PAVEL(36´PAVLOVIČ JAN(67´VRBKA DAVID)).
Trenér: Študent Ivan
Připraven zasáhnout do hry: VÍCH JAN

komentář k utkáníK prvnímu jarnímu zápasu jsme nastoupili s obavou, protože máme s papírově slabšími soupeři špatnou bilanci. Někteří naši hráči se nedokáží prosadit ve zhuštěném prostoru, kde se odehrává mnoho osobních soubojů a nedokáží využít herní fantazie a hlavně jim chybí sebevědomí. Hráči si po několika nezdarech přestanou věřit a postupně se ze hřiště vytratí.
Do snešního utkání zasáhla čtveřice hráčů z Áčka a výrazně pomohla k úspěšnému výsledku. Nemám rád slovo kdyby, ale dnes tento výměr použiji, protože kdyby jsme v 10.min. vedli dva nula mohlo se utkání vyvíjet jinak a zároveň se nemohl nikdo divit. To Stratil v 8.min. sám ve hře jeden proti jednomu zbrkle bez jakékoliv snahy o vylepšení své pozice vystřelil, ale míč neměl dostatečnou razanci ani směr. O dvě minuty později se dostal do dobré šance Svoboda, ale brankář jeho umístěnou střelu konečky prstů vyrazil a zajistil pokračování celé akce, kterou zakončil střelou nad dnes výborně hrající Šudoma. Po těchto dobrých okamžicích se naše mužstvo na chvíli odmlčelo a přenechalo iniciativu hostům, což se nemuselo vyplatit. Jejich dlouhé auty mohly znamenat nebezpečí pro naši branku stejně tak jako když kopali roh. Zdálo se, že mají i výškovou převahu a to je vždy nebezpečné. I když jsme v 17.min. Krejčím mohli jít do vedení, nehráli jsme v těchto okamžicích dobře!!! Čekání na vysvobozující branku nepřicházelo a tak se hosté více a více osmělovali. V 18. min. Bartoník našel do vápna naběhnuvšího Cupala, ale míč z jeho kopačky přeletěl vysoko nad. Za chvíli se aktivní Cupal pokusil technickou střelou najít skulinku za zády hostujícího brankáře a trefil spojnici tyče a břevna. Ke slovu se dostal Svoboda v 25.min. ale jeho střela o několik centimetrů přeletěla břevno. A hosté stále žili v naději na dobrý výsledek a posilovali své herní sebevědomí, kterým v úvodu utkání vůbec neoplývali. Střela, kterou v 32.min vyslal Pešek těsně minula pravou tyčku hostující branky. Poločas ukončil rohový kop a hlavička Sádlíka těsně minula tyčku.

Do druhého poločasu přišel na hřiště Kubala a toto střídání pomohlo mužstvu v ofenzívě. Několik okamžiků po zahájení druhého poločasu naznačilo naše možnosti, ale to byla jen labutí píseň. Postupně jsme se začali utápět ve složitých kombinacích a přihrávkách na obsazené spoluhráče. To byla voda na mlýn hostů, pomohli jsme jim častými fauly a rodilo se stále více standartních situací ve kterých hosté nebezpečně ohrožovali naši branku, kterou dnes hájil Kučera. Kučera svým výkonem výrazně přispěl k výhře. V 62. min. se nám podařilo vstřelit branku po rohovém kopu se trefil hlavou Sádlík. V zápětí se dostal do výhodné situace Svoboda, ale trefil jen síť za tyčkou. Znovu okamžiky, které mohli dát tomuto utkání jasnější obrys a mohly otupit hostující aktivitu. K našemu překvapení se hosté z obdržené branky rychle otřepali a začali mít ve zbytku utkání navrch. Získali řadu odražených balónů a my v osobních soubojích o krok pozadu vyráběli stále více standartek, ve kterých byl soupeř velice silný. Ve 74.min. po jedné st. sit. trefili hosté břevno a Kučera držel čisté konto neskutečnými zákroky. V závěru utkání jsme se snažili podržet míč a v 90.min. se podařilo Svobodovi na několikrát vybojovat na soupeřových obráncích míč, který pak posal po brankové čáře před bránu hostí kam přes celé hřiště naběhl Sádlík a uzavřel skóre na 2 : 0.
Výsledek je lepší hře, než kterou jsme dnes předvedli a určitě nejsme spokojeni. Čeká nás mnoho práce na zlepšení herního projevu. Děkuji všem příznivcům, kteří i přes ne vždy vydařené výkony mužstva stáli na naší straně.

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 15:08
SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.