Líšeň B - Svratka 3:2 (1:1)

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Staněk M. 29.04.2008 v 11:24:07)

Sestava: Vích - Valkovič,Daněček,Sádlík,Bartoník - Pavlovič(90. min.Knap),Raušer,Chládek,Šudoma(70.min. Maruš) - Crha,Valouch(85.min. Koutný)
Branky: Chládek,Valouch,Crha

Zápas jsme začali náporem, který se však bez větších šancí po deseti minutách vytratil a naopak hosté měli následující desetiminutovku více ze hry.Jejich aktivitu ukončila akce z fotbalové učebnice po ose Valouch-Pavlovič-Chládek, kdy posledně jmenovaný posílá míč do odkryté brány hostí. Od tohoto okamžiku jsme začali svratecké přehrávat a vytvářeli jsme si šance, tu největší zahodil ve 33. minutě Břeťa když neproměnil samostatný nájezd. Trest přišel v 35. minutě, kdy Falco fauloval v pokutovém území a hosté z penalty srovnali. Od tohoto okamžiku jsme byli opět v útlumu a málem z jednoho závaru inkasovali. Obratem k lepšímu byla poslední minuta první půle, kdy Dany krásným pasem našel Břeťu, ale ten své sólo opět neproměnil.
Druhý poločas se už hrál podle našich not,vytvořili jsme si několik gólových šancí, ale na gól jsme čekali až do 78. minuty, kdy sražený centr Pavky Maruše dorazil Valda a v zápětí v 82.minutě vyraženou střelu opět Pavky Maruše uklidil do sítě konečně i Břeťa.
V poslední minutě hosté ještě korigovali výsledek po špatné hlavičce Pavla Bartoníka na konečných 3:2 pro nás.
Příští týden nás čeká vedoucí tým 1.B Dobšice, na který se již těšíme a budeme se je snažit z první příčky sesadit.
Přijďte nás podpořít svými hlasivkami!!!

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 15:08