Muži B

První výhra

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Viktor 25.04.2005 v 11:53:19)

Sestava: Klímek - Dundálek,Kadur,Kúkol(65.Kovacs),Vala - Cupal,Polinek,Poláček,Buchta - Dědič,Král(45.Pokorný)

Po bezbrankovém prvním poločase, kdy mužstvo Líšně mělo územní převahu, ale nepodařilo se skórovat i přes některé vyložené šance jsme nastoupili do druhého poločasu s jediným cílem a to vyhrát.Hned první akce zaváněla gólem, ale střelu Patrika Pokorného vytáhl hostující gólman na roh. Po několika neůspěšných útocích se nám naskytla šance přímého kopu z blízkosti vekého vápna, kterou Karel Polinek 100% využil a vedli jsme 1:0. Po dalších neproměněných šancích skóroval po samastatném sóle na brankáře Patrik Pokorný. Necelých 20. min. do konce zápasu připravil krásným centrem Jara Cupal šanci pro Pavla Dědiče a ten nekompromisně skóroval. je třeba vyzvednout výkon domácího brankáře, který v první i druhé půli chytil vyložené šance soupeře a tím udržel první čisté konto.

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 15:07