TJ Fatra Slávia Napajedla - SK Líšeň 1 : 1 (1 : 1)

Branky : 7.min. Postava Pavel - 21.min. Král Miroslav
Rozhodčí : Běhal Radek - Svoboda Radek, Vedral Roman

Sestava SK Líšeň : Hladký Václav - Čampa Rudolf, Široký Marek, Král Miroslav, Drábek Martin, - Traore Mohamed, Šudoma Michal, Nosko Martin, Večeřa Kryštof (73.min.Jašek) - Fall Lamine, Stáňa Bronislav (58.min. Milotínský)
Připraven zasáhnout do hry : Lisický Adam
Trenér : Smrček Bohumil

Z mého bloku :
1.min. Nosko pálí po odražené střele vedle.
6.min. Šudoma kope roh trochu přetažený
7.min. Domácí střílí branku po nevinné ztrátě míče ve středovém kruhu. Míč za obranu a nejnebezpečnější hráč domácích Postava bez pochybnosti zavěsil.
8.min. hra domácího hráče loktem na obránce Čampu mimo jiné neposouzeno jako faul znamenalo ošetření krvácivého zranění, díky kterému se domácí dostali do mírného tlaku.
13.min domácí zahrávají roh bez ohrožení naší branky
16.min. Lamine Fall v gólové šanci.
17.min Drábek z levé strany st.sit.
20.min. Šudoma ze st. sit. hlavička Mirka Krále vyrovnání na 1 : 1
V této době hry získáváme půdu pod nohama a i mírnou převahu v držení lopty.
Nedokážeme tento atribut přetavit v další gól.
Ve 42.min. vyráží Hladký po super zázračném zákroku střelu domácího hráče ze středu hranice velkého vápna.
V nástupu do druhého poločasu se hra odvíjí mezi oběma šestnáctkami.
53.min. nevyužitá šance domácích.
58.min. hosté vystřídali na hřiště vtrhl Milotínský.
62.min. Milotínský hlavou trefuje brankovou konstrukci po levé ruce domácího brankáře.
67.min Fall v šanci a domácí gólman čaruje. kde nemá ruce tam nechá nohy a nebo mu pomůže branková konstrukce
77.min. Šudoma st.sit. Fall hlavou těsně nad.
80.min. Hladký konečky prstů vytlačil lišácký centr domácích před branku.
82.min. 2x z malého vápna a zase kouzelník Krajča v domácí bráně…86.min Fall obešel vyběhnuvšího gólmana trefuje tyč
88.min. rohový kop Šudomy
90.min. utkání končí

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 01.05.2013 v 22:43