Sestava: Plchut - Staněk,Ptáček,Prchlý - Čampa (85.Buchta),
Široký,Pecha,Kameník,Oprchal (90.Vala)- Lacko,
Pokorný (68.Packowski)

V pěkném slunečném odpoledni jsme dorazili do Slavkova kam jsme dojeli pro povinné tři body.
Od začátku zápasu jsme se začali dostávat do šancí.Kameníkova sražená střela jen o kousek odrazem od země přeskočila bránu a dvě minuty na to kapitán orazítkoval břevno ze standartní situace.Po křižném centru se ještě zastřeloval Ruda Čampa. Ve 23´ přišla jeho chvíle po milimetrovém centru Marka Širokého za obranu, si přesně Ruda naběhl a z voleje otevřel skóre. Celek Slavkova se po celý zápas k výraznějším šancím nedostal. Do šaten jsme šli za stavu 1:0.
Ve druhé půli se hra neměnila, měli jsme více ze hry a drželi zápas pod kontrolou. V 68´min. po autovém vhazování se dostal k míči Zbyněk Oprchal a centrem na zadní tyč našel střelce zápasu Rudu Čampu, který opět střelou z voleje prostřelil domácího brankáře 2:0. Ke konci zápasu jsme kontrolovali hru až na závěrečnou černou kaňku zápasu, kdy byl podle aktéra po nevinném zákroku vyloučen Mirek Staněk.
Zápas jsme po nejlepším jarním výkonu dotáhli do vítězného konce a už ve středu nás čeká další celek z konce tabulky tým Velkých Pavlovic.

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 15:10