Sestava: Plchut - Čampa,Prchlý,Ptáček - Pecha,Široký
Kameník,Poláček (46.Polínek),Oprchal (83.Buchta)-
Lacko, Pokorný (67.Chládek)

Za deštivého odpoledne jsme na našem trávníku přivítali
předposlední celek soutěže Ráječko.
Na začátku zápasu se oba týmy oťukávaly a zkoušely co si mohou na soupeře dovolit. Zápas byl bez šancí až do devatenácté minuty, kdy jsme kopali rohový kop.Ten po prodloužené hlavičce umístil do sítě Marian Lacko 1:0.
Chvíli na to se před brankářem zjevil Libor Kameník,
ale svou šanci zahodil.
Do konce poločasu se nic nestalo, a tak jsme sli do kabin s jednobrankovým náskokem.
Do druhé půle s velkým odhodláním vstoupil soupeř a dostal nás pod tlak. Který si držel skoro po celý poločas.
Hlavně bratři Sehnalové nám dělali velké problémi a zahodili hlavně v závěru zápasu slibné šance. My jsme se do žádného zakončení nedostali a tak jsme se soustředili na ubránění výsledku.
To se povedlo a díky vstřelené brance a žádné obdržené jsme „utrpěli“ první jarní tři body.

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 15:10