Branky: Pokorný 24´, Polínek 56´

Sestava: Plchut - Čampa,Prchlý,Ptáček - Buchta (46.Polínek)
Široký,Poláček (76.Chládek),Pecha,Oprchal - Lacko,
Pokorný (81.Vala)

K prvnímu mistrovskému zápasu jara jsme vyrazili do Mikulova páteho týmu po podzimní části.
Začátek zápasu se nám vůbec nevydařil už v 8.min. špatně odkopl míč Buchta a po nedorozumění obrany měl osamocený hráč Mikulova lehkou práci 1:0. Ještě jsme se neotřepali z prvního gólu a už v 10.min. se dostal velezkušený hráč soupeře Látal ,který neskutečnou střelou z poloviny hřiště zaskočil snad všechny na stadionu a dal druhý gól Mikulova.
Až po druhém gólu jsme začali pozvolna hrát. Sice se nám nedařila kombinační hra, ale začali jsme alespoň bojovat.
Naštěstí už ve 24.min. jsme dali důležitý kontaktní branku, když po rychlé akci a nahrávce Lacka se trefil do odkryté brány Patrik Pokorný.Zbytek poločasu měl Mikulov o trochu více ze hry, ale nic výrazného se už neudálo.
Po velmi bouřlivé poločasové přestávce jsme odhodlaně vstoupili do druhého poločasu alespoň vyrovnat.
Ve 48´ vyrazil tvrdou střelu Oprchal gólman na roh.
Ale už v 56´ dostal střídající žolík Karel Polínek po přesném centru Petra Pechy tváří v tvář brankáři a s přehledem skóroval 2:2.
Ve zbytku zápasu se až na pár závarů před oběma brankami nic nestalo.
Co závěrem? Po nepříliš povedeném zápase jsme s bodem z horké půdy Mikulova spokojeni a teď už se můžeme jen zlepšovat a dobře se připravit na dalšího soupeře v cestě Ráječko.

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 15:10