Sestava: Klimek - Martínek,Poláček,Ptáček -Čampa(45´Burian)
Kameník,Pecha,Široký(65´Chládek),Oprchal(65´Vala)
- Lacko, Pokorný(65´Buchta)

Na kvalitně připraveném škvárovém hřišti přivítali účasníka 1.A třídy z Blanska.
Po úvodním tlaku soupeře jsme se rychlou akcí po levém křídle vedenou Zbyňkem Oprchalem, který milimetrovým centrem našel Mariana Lacka, který chladnokrevně zakončil
1:0.Soupeř se ale nevzdával a po chybě Aleše Klimka vyrovnal.
Na 2:1 zvýšil kanonýr Marian Lacko, který má před soutěží skvělou střeleckou formu, po akci která jak z oka vypadla té první gólové až na to že centroval Patrik Pokorný.
Do poločasu se ještě trefil Patrik Pokorný po samostatné akci.
Do druhé půle vstoupil soupeř aktivněji a skoro celý druhý poločas měl navrch, což mělo za následek snížení.
Do konce byl zápas plný nepřesností a tvrdých soubojů, výsledek se však už nezměnil.
Generálka byla vítězná a teď nás už čeká první mistrovský zápas, který teprve ukáže jak na tom jsme.

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 15:10