Sestava: Plchut (46.Klimek) - Ptáček,Prchlý,
Staněk (46.Vala) - Čampa,Široký,Kameník,Oprchal,
Chládek (46.Buchta) - Pokorný (65.Kubaský),
Kubaský (46.Polínek)

Na hřišti v Kunovicích, kde jsme už skoro jako doma, jsme se utkali s prvním týmem Zlínského krajského přeboru týmem Morkovic.
Soupeř začal zápas zatažený na své půli a pokoušel se rychlou kombinační hrou přecházet do proti útoku.
Nám se moc hra do plných nedařila a z nakopávaných míčů jsme si nic nevypracovali.Morkovice se narozdíl od nás dostaly do několikati nadějných situacích (dvakrát nás zachránilo břevno)které však neskončily brankou.
Za to my jsme dali z jediné šance branku, to když Pavel Chládek vysunul českou uličkou Lubu Kubaského, který se tváří v tvář brankáři nemýlil a uklidil míč do brány.
Do konce poločasu se už nic významného nestalo.
Do druhé půle nastoupili čerstvý hráči, kteří měli za úkol především zpřesnit hru.
Druhá půle byla především bojovná. Hra se vyrovnala, ale šance bohužel nepřícházely, jen náznaky šancí (Chyběla především přesná finální náhra).
Ale přesto jsme dali ještě jeden gól, to když po souboji v pokutovém území byl faulován Karel Polínek. Penaltu proměnil KAPITÁN Libor Kameník.
Do konce zápasu byly k vidění jen souboje a fauly a tak jsme udrželi vítězství 2:0.

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 15:10