SK LÍŠEŇ B - TATRAN STARÝ LÍSKOVEC B 4:1(2:1)

Sestava Líšně:Pospíchal, Kučerák, Aujeský, Hajn P., Hajn J., Sedláček, Beránek (55´ Drštka), Sklenář (55´Vejmělek), Cendelín (60´Heidinger),Outrata, Klimek.

Sestava Lískovce:Kadlec, Doležal J., Doležal P., Žák, Formánek, Hůrek, Frank, Haluza, Komůrka, Pařízek, Kůra – Doležal O., Handl.

Branky:Outrata 2, Sklenář, Klimek - Hůrek

Žk:Klimek

Utkání jsme chtěli rozhodnout co nejdříve a začátek se domácím opravdu povedl. Ve druhé minutě utkání se ocitnul sám ve vápně Roman Outrata, který zakončuje přesně 1:0. V páte minutě vybojuje Dominik Beránek míč pro Outratu a ten opět sám, zvyšuje na 2:0. Brzkým vedením se Líšenští ukolébali a Tatran ve 22´ po chybě obrany snižuje na 2:1, pěknou Hůrkovou trefou do šibenice Pospíchalovi branky. Uklidňující branku na 3:1 střílí krásnou trefou Tomáš Sklenář v 57´. Konečnou podobu skóre upravuje v 83´ Karel Klimek, po hrubé chybě obránce Lískovce.

Příští utkání hrajeme v sobotu 10.5.2008 od 14:15 v Chrlicích.

Zápasy 19.kola:Mor.Slavia B - Jundrov 4:3 (2:1), Soběšice - H.Heršpice 5:0 (1:0), Medlánky - Bílovice n/Svit. 9:0 (4:0), Řečkovice – MCV 1:3 (0:2), S. Lískovec C - Start 2:7 (0:4), Líšeň B - S. Lískovec B 4:1 (2:1), Slovan - Chrlice 9:3 (3:2).

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 14:56