Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JPokorný 10.04.2007 v 20:26:43)

Rozhodčí:Švihálek

Branky:Heidinger, Milotínský J.- Vojtek

Sestava Líšně:Pospíchal, Hajn J., Dufka, Vrbka, Hajn P., Milotínský R.,Heidinger, Vaněk, Svoboda M., Milotínský J., Farlík - Ondráček, Chmelař.

Sestava Startu:Marek, Kypr, Bárta, Machala, Vojtek, Jirátko, Urban, Plšek, Pokorný, Pavéska, Stehlík-Vašík, Tichý, Bayer.

V nedělním svátečním odpoledni jsme hostili na svém hřišti druhé mužstvo soutěže Start „B“. Celé toto utkání doprovázel nepříjemný vítr, který kompikoval oběma družstvům hru. První poločas jsme hráli s větrem a dokázali jsme toho využít ke vstřelení dvou gólů. Po změně stran se soupeři podařilo jen snížit, vyrovnání se nedočkali a tak si po prvním jarním zápase připisujeme další cenný skalp a hlavně tři body.

V 6´ chybuje Vrbka, soupeř naštěstí tuto šanci nevyřeší nejlépe. Ve 21´Vaněk najde pasem Milotínského, který hlavou nebezpečně střílí, brankář Marek vyráží na roh. Ve 31´ Vaněk tvrdou střelou vypálí těsně nad branku. O minutu později se radujeme z vedení 1:0 , to když J.Milotínský v ideální pozici mine a odražený míč napálí Heidinger do sítě. Ve 41´ zvyšujeme na 2:0 po kombinaci M.Svobody, kdy nahrává pod sebe z brankové čáry volnému Kubovi Milotínskému a ten tentokrát nezaváhá. V 57´dostává žk Pavel Hajn. V 63´ snižují hosté brankou Vojtka na 2:1 , chybujeme v komunikaci a přebírání hráče v obraně. V dalších fázích zápasu se Start tlačil do útoku a my hrozili z brejků, ale po šancích jak Startu tak nás již další branky nepadly.

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 14:56