13.kolo, čtvrtek 28.9.2006 – dorost „B“:

MCV BRNO - SK LÍŠEŇ „B“ 4:2 (1:2)

Rozhodčí:Blažek Adam

Branky:23´, 70´, 80´, 85´ - 9´+ 37´ Farlík

Žk:Svoboda M.

Domácí:Crha, Hynek, Kubík, Sova, Skrčený, Sargsyan D., Konečný, Dočkal, Hrabovský, Nuhaj, Kočárek – Kugler, Sargsyan Ch., Dostál, Landori, Albrecht, Kačanolli.

Hosté:Klimek, Kapitán, Dufka, Vrbka, Gloza, Jonáš, Brom, Vaněk, Švancara, Farlík, Svoboda M. – Uhlíř, Ondráček.

Ve svátečním odpoledni jsme na MCV začali dobře, v 9´ kopal Brom rohový kop, kde si nejvýše vyskočil Farlík a hlavou otevírá skóre 0:1. Jenže pak zbytečně inkasujeme ve 23´ na 1:1. Rohová situace z deváté minuty se přesně zopakovala ještě jednou a to v 37´, Brom kope roh a Farlík znovu hlavou střílí přesně k tyči 1:2.
Druhý poločas jsme na dvacet minut MCV k ničemu nepustili, jenže jsme se nedokázali střelecky prosadit a to nás stálo všechny body. Maloměřice nás potrestali z rychlích protiútoků v 70´ 2:2, 80´ 3:3 a v 85´na konečných 4:2.

POZVÁNKA NA SOBOTU:

Chci Vás pozvat na další utkání, které hrajeme v neděli 1.10. na domácím hřišti od 13:15 proti Tuřanům.