START „B“ - SK LÍŠEŇ „B“ 2:0(1:0)

Rozhodčí:Fontanesi Fabrizio

Branky:8´ - Urban, 62´- Krempaský

Žk:Pavel Hajn

Domácí:Slezák, Hajn J., Vaněk, Vrbka, Hajn P., Chmelař, Kapitán, Svoboda M., Jonáš, Uhlíř, Ondráček, Havlíček.

Hosté:Marek, Vojtek, Bayer, Machala, Jirátko, Pokorný, Urban, Krempaský, Bárta, Tichý, Sudák, Vašík.

V sobotním krásném dopoledni jsme se utkali na startovském písovišti s místním „B“ klubem. Název mužstva domácích je trošku klamný, jelikož Start „B“ je jejich áčkem a tedy kvalitnějším týmem. Už při rozcvičování jsme poznali „kvalitní“ terén, který pomaloučku zarůstá po krajích trávou.
Jediný gól prvního poločasu jsme obdrželi hned v 8 minutě, kde jsme těch chyb udělali moc, faul po kterém domácí kopali přímý kop, chyba Slezáka , který míč neudržel v náručí a chyba obrany při dobíhání tohoto vypadeného míče. Škoda pár šancí, které jsme nedotáhli do konce.
Do druhé části jsme šli s tím, že se budeme snažit vstřelit branku a okrást Start o ten bodík, dlouho to bylo otevřené až do 62 minuty, domácí zahrávali rohový kop a nejlépe se zorientoval Krempaský, který vstřelil druhý gól domacího mužstva. Líšeň se nevzdávala, kluci bojovali , chtěli dát branku, ale nepadlo to tam. Nevadí, náš mladý tým určitě nezklamal a těšme se na další zápasy.

POZVÁNKA NA ČTVRTEK A NEDĚLI:

Chci Vás pozvat na další utkání, které odehrajeme již ve čtvrtek 7.9. ve S.Lískovci s místním „béčkem“, výkop je v 17:30. V neděli 10.9. pak hrajeme na domácím hřišti od 14:15 proti Soběšicím.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

VÝSLEDKY 2.KOLA MĚSTSKÉHO PŘEBORU DOROSTU

Bystrc B Jundrov 0:1- Branky: vlastní; Rozhodčí: Dostál Jan
Žabovřesky B Chrlice 2:3 (0:2) - Branky: Binder Pavel, Bodeček Vladimír - Smutný Tomáš 2, Hašek Roman; Rozhodčí: Polák Jaromír
S.Lískovec B Komín 1:4 (0:1) - Branky: Svoboda Ivo - Kratochvíl 2, Večeřa, Lenfeld Patrik; Rozhodčí: Polák Jiří
Start B Líšeň B 2:0 (1:0) - Branky: Urban, Krempanský Patrik; Rozhodčí: Fontanesi Fabrizio
Kohoutovice Medlánky 0:2 (0:0) - Branky: Diviš, Sehnal Filip; Rozhodčí: Nováček Aleš
MCV Bílovice 8:2 (6:1) - Branky: Kočárek Karel 4, Konečný, Nuhaj Artan, Kubík Tomáš, Dočkal Marek - Vozka Tomáš 2; Rozhodčí: Poddaný Petr
Start A Tuřany 0:3 (0:0) - Branky: Janoušek, Kučerovský Radek, Trnka Josef; Rozhodčí: Poddaný Petr; ČK: Janoušek
Soběšice Řečkovice 1:1 (1:1) - Branky: Fišák Jan - Petrů Martin; Rozhodčí: Blažek Adam

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 14:55