1.mistrovské utkání, neděle 27.8.2006 – dorost „B“:

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JPokorný 28.08.2006 v 14:29:53)

SK LÍŠEŇ „B“ – START „A“ 9:1(6:0)

Rozhodčí:Havlík Pavel

Branky:4´, 28´, 45´ Chmelař, 6´, 30´, 87´ Brom, 8´a 47´ Svoboda T., 50´Svoboda M. — 55´ Drašar

Domácí:Slezák, Hajn J., Vaněk, Vrbka, Hajn P., Chmelař, Kapitán, Svoboda T., Holubář, Brom, Svoboda M.

Hosté:Lang, Matoušek, Koskovec, Hlávka, Těšík, Novotný, Zahradník, Vašut, Doležal, Drašar, Junhelka.

První utkání jsme zvládli na jedničku. Start jsme, až na jednu výjimku, k ničemu nepustili. Utkání jsme rozhodli v prvních 8 minutách, kdy soupeř třikrát inkasoval, bylo jen otázkou času kdy vstřelíme další branky a soupeře dorazíme. Druhý poločas už byl horší, zbytečně jsme ztráceli míče, pořádně si nepřihráli, ale přesto jsme přidali další branky.

4´ - Brom ukličkuje u rohového praporku dva protihráče, nahrává pod sebe, kde si výborně zaběhl Chmelař, který otevírá skóre 1:0.
6´ - Vaněk vybojuje míč pro Broma, který obráncům uteče a s přehledem zvyšuje na 2:0.
8´ - Brom kope roh a Tomáš Svoboda vyskočí nejvýše 3:0.
28´ - naše obrana dobrou kombinací rozehrává míč, Vaněk finální přihrávkou najde Chmelaře, jenž prostřeluje brankáře 4:0
30´ - Holubář získá míč pro Marka Svobodu, ten přiťukává Bromovi a je to již 5:0.
45´ - Marek Svoboda nahrává ve vápně Chmelařovi, který hattrickem končí poločas 6:0.
47´ - Svoboda Tomáš si vybojuje u laviček míč a své sólo zakončuje do prázdné branky 7:0.
50´ - Holubář centrem nachází Marka Svobodu, který přehlavičkuje brankáře 8:0.
55´ - chybu Vaňka a Vrbky potrestává Start čestným úspěchem 8:1.
87´ - Svoboda Marek najde Broma, který svým hattrickem uzavírá výsledek na 9:1.

POZVÁNKA NA SOBOTU:

Chci Vás pozvat na sobotní dopoledne 2.9.2006, kdy zajíždíme na hřiště Startu, kde se od 10:00 utkáme s místním „B“ dorostem.

Těšíme se na Vaši návštěvu a povzbuzování.

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 14:55