SKL U19 - 1. SK Prostějov 3 : 1 (2:1)

Branky: Kotoun F. - 12´; Vajgara O. - 23´; Hudec P. - 58´

Sestava: Krafek M. - Knos M.; Svoboda M.; Blažek F.; Škára M. - Čermák F.; Aster M.; Daněk L.; Pešta J.; Kotoun F. - Vajgara O.

Střídání: 46´ Hudec P. x Daněk L.

54´ Ronaldo M. x Pešta J.
                 59´ Vašek P. x Vajgara O.
                 90´ Torlakidis G. x Čermák F.
                 90´ Hledík F. x Kotoun F.

V druhém mistrovském utkání na domácím hřišti se naše mužstvo utkalo se soupeřem. který v prvním kole prohrál na hřišti Třince 1:0, tedy stejným rozdílem, kterým jsme podlehli my na domácím hřišti Hodonínu. Úvod utkání se našemu kolektivu povedl, využil taktiku stanovenou trenérem, když vysoko napadal rozehrávku hostujícího týmu a výsledkem byl první gól v brance soupeře po rychlém průniku Filipa Kotouna, kterému poslal přihrávku Martin Svoboda. Naše druhá branka přišla o 12minut později, když si na centr Martina Svobody pěkně naskočil dobře hrající Ondra Vajgara a hlavou přehodil vysokého brankáře hostí. Hostující kolektiv snížil minutu před koncem poločasu, po své ojedinělé akci a dostat branku „do šatny“ je vždycky škoda. Naštěstí to kluky nijak nerozhodilo a střídající Pavel Hudec zvýšil naše vedení na 3:1, když ho do šance vyslal Ondra Vajgara. Ten sice musel pro drobné zranění po chvilce střídat, ale celý druhý poločas jsme soupeře nepustili do koncovky nebo šance, která by ohrozila naše vítězství. Za výkon celého mužstva, po celé utkání jsme se myslím tyto tři body zasloužili!!!

Poslední aktualizace stránky: dorost_u19 dne 30.08.2015 v 17:28