Dorost U19

V okno  s.r.o.

Turnaj v Říčanech_výsledky a zhodnocení

Ve včerejším horkém letním odpoledni se zúčastnilo mužstvo dorostenců U19 turnaje v Říčanech u Rosic, kde soupeři našeho kolektivu byly týmy hrajíci okresní soutěže mužů. V prvním utkání nám los připravil domácí pořádající tým, přes který jsme dokázali postoupit do finále po výhře 3:1, kterou kluci vybojovali především zlepšeným výkonem ve druhém poločasu. Ve finále nás čekali hráči z Popůvek, kteří ve svém prvním utkání nastříleli čtyří branky do sitě Kupařovic a jistě postoupili do bojů „o zlato“. Tam ukázali našim klukům, co je to zkušenost, šli hned v úvodu finále do dvoubrankového vedení, které ve druhém poločasu pojistili ještě jednou brankou a finále zaslouženě vyhráli. Kluci si zahráli ve velkém vedru „dospělý“ fotbal a věřím, že si z těchto utkání vezmou to pozitivní a na negativech budou pracovat. Hodnocení jednotlivých zápasů tentokrát nachystal „reportér“ Matěj Rychetský - viz. níže.

SK Říčany - SK Líšeň 1 : 3(1:1)

Sestava:

Krafek - Horyna, Svoboda, Chlup, Škára - Ciešlak, Pešta, Torlakidis, Čermák - Vajgara - Hudec

V prvním utkání, ve kterém nás srážela především absence komunikace a nepřesnost v přihrávkách, se nám nakonec povedlo zvítězit 3:1.
První gól utkání vstřelil v 15. minutě Pavel Hudec, když využil naši druhou vážnější šanci a po výborné Peštově přihrávce zkušeně přehodil vybíhajícího brankáře. Soupeři se povedlo vyrovnat ve 21. minutě, když využil zaváhání v obraně a střelou z těsné blízkosti branky stanovil poločasové skóre na 1:1. Ve druhém poločase se nám povedlo snížit počet nepřesných přihrávek i chyb v obraně a i když jsme některé šance nedovedli do úspěšného konce, po dvou pěkných gólech Jiřího Pešty a Aldina Mustafy v krátkém časovém úseku v závěru zápasu se nám podařilo zvítězit 3:1.

SK Líšeň - TJ Sokol Popůvky 0 : 3(0:2)

Sestava:

Krafek - Horyna, Svoboda, Torlakidis, Škára - Hledík, Pešta, Kotoun, Čermák - Hudec - Ciešlak

Finálové utkání se už od začátku vyvíjelo v náš neprospěch, když už po šesti minutách jsme prohrávali 2:0. První gól Popůvky vstřelili již ve 4. minutě z pokutového kopu nařízeném po faulu Torlakidise. Při druhé gólové situaci soupeř využil nedůsledném obsazení hráče a hlavičkou ve sporném ofsajdovém postavení zvyšíl na 2:0. Tímto skóre skončil první poločas. Ve druhém poločase bohužel narozdíl od prvního utkání nedošlo ke zlepšení našeho výkonu a soupeř tak ve 41. minutě zvýšil na 3:0, když využil zaváhání brankáře Krafka a z bezprostřední blízkosti vsítil poslední branku utkání. Největší šanci na zmírnění výsledku měl v 52. minutě Jiří Pešta, pokutový kop nařízený po faulu na Hledíka ale bohužel neproměnil.

Turnaje se zúčastnili tito hráči: Krafek M.; Rychetský M.; Chlup D.; Škára M.; Svoboda M.; Torlakidis G.; Knos M.; Horyna J.; Aldin M.; Vajgara O.; Hudec P.; Pešta J.; Ciešlak M.; Sedlák O.; Hledík F.; Čermák F.; Vašek P.; Kotoun F.

Poslední aktualizace stránky: dorost_U19 dne 09.08.2015 v 07:10