Z webu JM Fotbal

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 17.05.2010 v 18:26:54)

Kunštát přišel o jarní neporazitelnost ve Starém Lískovci

Teprve podruhé v jarní části vyhrály Kohoutovice. Z Bořitova dovezly ve 22. kole I. B třídy skupiny A důležité 3 body za těsné vítězství 1:0, když branku vstřelil Božek. Kohoutovice se tak v tabulce dotáhly se 27 body na Rousínov a právě Bořitov, ale mají odehraný o jeden zápas navíc. První porážku ve druhé polovině sezony si do tabulky zapsal Kunštát, který nestačil na poslední Starý Lískovec (0:3). Tomu patří v jarní tabulce 9. příčka.

Duel vedoucích Dražovic v Olešnici byl kvůli nezpůsobilému terénu odložen. Druhá Líšeň tak stáhla náskok na čelo na jeden bod. V Lipovci vyhrála 6:2, když 2:0 vedla, poté domácí do poločasu vyrovnali na 2:2, ale ve druhé půli vstřelili hosté další 4 branky.

Poslední zápasy celků hrajících o postup do I. A třídy
Dražovice: Olešnice (V - dohrávka), Kohoutovice (D), Bořitov (V), Černá Hora (V), Kunštát (D), Svratka Brno (V)
Líšeň B: Tišnov (D), Bohdalice (V), Starý Lískovec (D), Medlánky (V), Olešnice (D)
Teoretickou šanci na postup ještě mají Kunštát, Bohdalice a Olešnice.

Záchranu ještě nemá jistou ani sedmý Tišnov. Jistým sestupujícím je Starý Lískovec.

12 - Štrubl (Medlánky)
11 - Pelc (Dražovice), Machálek (Bohdalice - v soutěži už nehraje), Čepa (Černá Hora)
9 - Robotka (Kohoutovice), Sedlák (Lipovec), Kašík I. (Svratka Brno), Kubaský (Líšeň B), Boček (Olešnice)
8 - Klicpera (Bořitov), Šudoma (Líšeň B)
7 - Koubek (Kohoutovice), Richtr (Bořitov), Pospíšil (Svratka), Matuška (Lipovec)
6 - Kummer, Prachař (oba Bohdalice), Boček (Kunštát), Sádlík (Líšeň B), Zeman (Tišnov)