MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

O klubu

Funkcionáři

Výkonný výbor klubu

Výbor se schází každé pondělí v 19:00 v klubovně SK Líšeň.

Předseda klubuIng. Karel Hladiš, CSc.
MístopředsedaIng. Stanislav Tvarůžek
EkonomMgr. Roman Podlena
Sportovní sekretářIng. Cyril Malý
Příspěvky a evidence členůRudolf Čampa
Vedoucí úseku mládežeIng. Miloš Dupal
Koordinátor a dopravaDavid Linger
člen výboruTomáš Šperka

Kluboví funkcionáři

Ředitel provozu areáluJosef Derfl
Správce areáluJana Kukolová, Vladimír Kukol
Správce orlovnyJitka Derflová
Správce travnatých plochJosef Derfl
Údržba travnatých ploch KučerovaJosef Mazura
Údržba travnatých ploch TCMVáclav Kotnour
Údržba nemovitostíJiří Linger
Manažer mužůMichal Král
Manažer dorostu a žákůZdeněk Šmýd
Manažer přípravkyDavid Linger
Hlavní trenér přípravekBlahoslav Fiala
Manažer futsalu David Linger
Vedoucí trenér SCMZdeněk Šmýd
Vedoucí trenér SpSMRNDr.Josef Novák
Trenér sportovních třídRNDr.Josef Novák
Trenér brankářů SK LíšeňDárius Brezáni, Marcel Krajíček, Tomáš Hromek, Aleš Klímek
Hlavní pořadatel A mužiRudolf Čampa
Hlavní pořadatel B mužiDagmar Wallová
Hlavní pořadatel dorost
Zahraniční zájezdyPhDr. Mojmír Jeřábek
Organizační pracovník, tiskový mluvčí, administrativa FAČRDagmar Wallová
HlasateléDalimil Rozprým, Ing. Karel Běták
WebAndrea Dostálková, Ing. Jiří Kadeřávek
VideoStanislav Karafiát
Fotograf,archivářIng. Pavel Kocourek
Zapisovatel výboru SKL, IT, webJakub Milotínský

Vedení mužstev - podzim 2017

mužstvoTrenérVedoucí.týmuAsistentMasér/ZdravotníkSoutěž
muži AMiloslav MachálekDagmar Wallová Petr PechaPřemysl KleinA1A-Fortuna MSFL
muži BJosef MazuraDagmar WallováPřemysl KleinA2A-I.A třída dospělých-skupina A
muži CTomáš ŠperkaVladimír Kukol A1A-II.třída-městský přebor muži
seniořiPavel Kúkol st.Ing. Cyril Malý Jiří Podhradský X1A-Old Boys
dorost U 19 MSDLZdeněk ŠmýdKateřina ŠevčíkováJaroslav NádeníčekMgr. Lucia Knapová fyzioterapeutkaC1A-MSDL
dorost U 18 MSDDRóbert KafkaJindřiška SpiříkováMiroslav ŠvábenskýMgr. Lucia Knapová fyzioterapeutkaC2D-MSDD-D starší
dorost U 17 SCMJiří ŠrámekKateřina ŠevčíkováPavel ČermákMgr. Lucia Knapová fyzioterapeutkaD1A-MSDL mladší
dorost U16SCMMichael BenkoJindřiška SpiříkováJosef MazuraMgr. Lucia Knapová fyzioterapeutkaD2D-MSDD-D mladší
žáci U 15 SpSM JIHMilan HoffmanIng. Ladislav Gögh/Dárius BrezániMgr. Lucia Knapová fyzioterapeutkaE1J-MSŽD-U15 sk.D
žáci U 14 SpSM JIHJakub HusičkaRoman ŠevčíkJiří SýkoraMgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka/Kateřina ŠevčíkováE2J-MSŽD-U14 sk.D
žáci U 13 SpSM JIHJosef NovákDavid LingerMgr. Lucia Knapová fyzioterapeutkaF1J-SpSM-U13 JIH
žáci U12Luboslav HnátMartin VičarLukáš Čábelka, Vl.Luka,Richard Sýkora, Aleš KlimekMgr. Lucia Knapová fyzioterapeutkaF2J-SpSM-U12 JIH
žáci U12B 2třída MPLuboslav HnátMartin VičarLukáš Čábelka, Vl.Luka,Richard Sýkora, Aleš KlimekF1A-II.třída-městský přebor mladší žáci
st. přípravka U11 AJan FikesRadim ReškaJasmín Čardžič, Peter Višvader G1A-Starší přípravka-sk.A
st. přípravka U11 BJan FikesRadim ReškaJasmín Čardžič, Peter Višvader G1B-Starší přípravka-sk.B
st.přípravka U 10 AJaroslav PokornýPavel Rašovský, Karel ŠťavíkG1C-Starší přípravka sk.C
st.přípravka U 10 BJaroslav PokornýPavel Rašovský, Karel ŠťavíkG2D-Starší přípravka sk.D
ml.přípravka U 9 APavel HofmanIvo HochmanMartin Nimrichter, Robert Lačňák,Jiří SotolářH1A-Mladšá přípravka sk.A
ml.přípravka U 9 BPavel HofmanIvo HochmanMartin Nimrichter, Robert Lačňák,Jiří SotolářH1B-Mladší přípravka sk.B
ml.přípravka U 8 AJan BarešTomáš HavlátMartin Ellinger, Radim HavlíčekH1C-Mladší přípravka sk.C
ml.přípravka U 8 B Jan BarešTomáš HavlátMartin Ellinger, Radim HavlíčekH1D-Madší přípravka sk.D
předpřípr.A U7 A+BJiří FojtLadislav KubíčekLadislav KryštofH1M-Mini přípravka
předpřípravka B nehrajícíJosef Hudec
nábor A + B nehrající, náborJosef Hudec
ženyPavel Kúkol ml.Pavel HoušťTomáš Hromek (trenér brankářů)J4G-MSDŽ-C
juniorky a žákyněIng. Michael Votoupal
futsal ADavid PouchlýTomáš VyhnánekO2A-Krajský přebor Jižní Moravy
futsal BZdeněk Mach1.třída-Brno-město-sk.B
Poslední aktualizace stránky: adostalkova dne 27.09.2017 v 19:49
SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.