Hlučín - Líšeň So 04.11.2017 ve 14:00

Hlučín v minulosti hrával II. ligu, do loňské sezony tam trénoval pan Valachovič a umísťoval se na předních místech v MSFL. Pan Valachovič uměl vždy najít dobré fotbalisty v ligových mužstvech a přivést je svého mužstva.
V této sezoně se Hlučín vydal jinou cestou, s novým trenérem se snaží zabudovat do mužstva více vlastních odchovanců a hráčů z okolí.

Branky: 64. Paděra – 50. a 81. Kraut.
Rozhodčí: Macrineanu – Sedláček, Buček. ŽK: Michna – Štefek. Diváci: 160.
Hlučín: Kodeš – Hudeczek, Mac (43. Massaniec), Heinik, Žižka (80. Fojtík) – Málek, Štefek, Foltýn – Dostál, Kraut, Krejčí (76. Ságner). Trenér: Radomír Korytář.

Trenér Hlučína Radomír Korytář udělal změnu v sestavě. Do branky postavil namísto Kolenka Kodeše. „Oba brankáři jsou výkonnostně na stejné úrovni. Rozhodl jsem se pro změnu. Kodeš zachytal dobře,“ objasnil svůj tah hlučínský kouč. Jeho tým se rozjížděl pomalu. „Chvíli trvalo, než jsme se dostali do tempa,“ přiznal Radomír Korytář. Slezané si v prvním poločase vypracovali dvě šance. První měl po centru Žižky Krejčí, ale nedal. Obdobně dopadl i Málek. „Hodonín hrozil hlavně ze standardních situací, které zahrával zkušený Polách,“ řekl ještě hostující kouč k prvnímu poločasu.

Pět minut po přestávce vyšel Hlučínu rychlý brejk. Málek dal balon Dostálovi, který našel Krauta a hosté vedli. „Bohužel pak jsme dali soupeři prostor ve středu hřiště a inkasovali jsme vyrovnávací gól,“ posteskl si Radomír Korytář. Po Poláchově přihrávce se trefil Paděra. Devět minut před konce se ale Hlučín radoval. Kraut se trefil podruhé a hosté si odvezli tři body. „Byli jsme malinko lepší, nakonec i šťastnější. Závěr kluci zvládli dobře po taktické stránce,“ zakončil šéf hlučínské lavičky.

S Hlučínem se Líšeň utkává v době jeho nejlepších výsledků . Jestli po příchodu nového trenéra mužstvo získalo z prvních osmi utkání jen pět bodů, tak po konsolidaci mužstva v posledních pěti utkáních Hlučín neztratil ani bod, získal 15 bodů, skóre 13:2 !!!
Navíc z všech utkání v Hlučíně Líšeň získala jen jeden bod !! a s osmi vzájemných utkáních Líšeň jen jednou vyhrála. Takže favorit tohoto utkání je jasný, odpovídá tomu i kurz pro sázkaře, který je Hlučín - Líšeň 75-17-8 %.
Ale každá série jednou končí, tak proč nezkusit v Hlučíně překvapit. Nic se od Líšně nečeká, můžeme se jen pokusit o malý zázrak.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 03.11.2017 v 01:28