MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Týdenní program týmů SK LíšeňNábor malých fotbalistůPronájem hřiště

Otrokovice - Líšeň 1:0

Komentuje Štěpán Slovák

Branky: 3. Kavumbagu
Karty: 37. Jasenský (OTR), 73. Mlýnek (OTR), 78. Dobeš (OTR), 86. Juráň (OTR) – 16. Hanuš (LIS), 23. Minařík (LIS), 40. Zezula (LIS), 90+1. Kotnour (LIS)

FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Škubník, Zábojník, Pěnička, Jasenský (K), Chwaszcz, Dobeš, Reteno Elekana (90. Foltýn), Červenka (84. Juráň), Kavumbagu (90+1 Mensah), Mlýnek

Náhradníci: Jelínek, Juráň, Červenka, Mensah, Foltýn

SK Líšeň: Kotnour – Čampa (K) (87.Malík), Minařík (26. Frimmel), Krška, Pašek, Minárčik, Zezula, Vintr, Machálek, Hanuš, Fall

Náhradníci: Bednář, Machálek, Rychetský, Malík, Frimmel

Rozhodčí: Michal Grečmal – Vratislav Šamaj, Jaroslav Kolář

Diváci: 103

Je dobojováno! Rozhodla branka ze třetí minuty, o kterou se postaral Didier Kavumbagu. Líšeň měla od té doby daleko více šancí na srovnání, ovšem Otrokovice držel dobrými zákroky brankář Juraj Semanko. Několikrát svůj tým podržel především proti Davidu Paškovi. Domácí mohli v samotném závěru přidat pojistku, ovšem Jan Kotnour byl proti. Hosté tak končí skvělou šňůru, posedmé v řadě už se jim bodovat nepodařilo. Otrokovice naopak získávají velmi důležité tři body.

90+4

Konec zápasu.
90+3

Stále se hraje, Otrokovice faulovaly zhruba na polovině hřiště, poslední příležitost pro Líšeň. Do pokutového území domácích míří i brankář Jan Kotnour!

90+1

Žlutou kartu vidí v nastaveném čase také hostující brankář Jan Kotnour.

90+1

Domácí využívají dalšího střídání a natahují čas. Ze hřiště odchází Didier Kavumbagu, kterého nahrazuje Martin Lede Mensah.

90+1

Hlavní sudí přidal dvě minuty nad rámec druhé půle. Stále se hraje u pokutového území brněnského celku, který se vůbec nemůže dostat k míči.

90

Hraje se u rohového praporku, Otrokovice velmi chytře drží balón na útočné polovině, příliš se nehraje a čeká se, kolik přidá rozhodčí Grečmal.

90

Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Guy Reteno Elekana, přichází Jaroslav Foltýn.

88

Reteno Elekana využil nedorozumění v hostující rozehrávce. Poté se ocitl tváří v tvář Kotnourovi, ovšem brněnský gólman vytáhl bravurní zákrok!

87

Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Rudolf Čampa, přichází Jan Malík.

87

Výbornou práci předvedl Didier Kavumbagu. Domácí útočník byl zastaven Ladislavem Hanušem, kterému se tohle rozhodnutí vůbec nelíbí.

86

Na hřišti zůstal ležet Reteno Elekana. Sudí Michal Grečmal ukazuje, že se vše následně projeví v nastaveném čase.

86

Jakub Juráň je na hřišti teprve chvíli, hlavní rozhodčí mu ukazuje žlutou kartu.

84

Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Petr Červenka, přichází Jakub Juráň.

83

Výborná práce Jiřího Dobeše na útočné polovině. Domácí fotbalista vybojoval autové vhazování u rohového praporku, Otrokovice navíc budou střídat.

82

Nepřesnosti na obou stranách hřiště. Hosté se nemohou dostat do vážnější příležitosti. Naopak domácí chytře kouskují hru.

81

Následný roh už žádné nebezpečí nepřinesl. Hosté se s míčem dostali až do zámezí, odkopávat tedy znovu bude brankář Juraj Semanko.

80

Standardní situace pro hosty. Míč si vzal na starost David Krška, obrana Otrokovic se ubránila jen za cenu rohového kopu.

79

Domácí se stále častěji dostávají do přečíslení. Tentokráte si nedokázali přihrát, následně je zastavuje další ofsajd, Líšeň rychle rozehrává.

78

Další tvrdý zákrok Jiřího Dobeše na útočné polovině, tentokráte rozhodčí sahá do kapsy a vytahuje žlutou kartu!

76

Hodně ostrým faulem se nyní prezentoval Lamine Fall. Hlavní sudí nakonec žlutou kartu nevytahuje.

.

75

Otrokovice se dostávaly do přečíslení dva na jednoho. Mlýnek místo přihrávky volil individuální postup, což se neprokázalo jako správné řešení.

74

Zajímavý signál! Ke střele se dostal David Krška, jehož pokus skončil kousek vedle domácí brány! Líšeň teď nebyla daleko od srovnání!

73

Hlavní sudí nakonec domácímu hráči přeci jen vytahuje žlutou kartu, uvidíme, jak Líšeň s přímým kopem naloží!

72

Tomáš Mlýnek fauloval nějakých dvacet metrů před domácí bránou. Bude z toho dobrá šance pro hosty na srovnání, míč si staví Ladislav Hanuš!

71

Domácí se dostali na útočnou polovinu. Velmi brzy však přišla ztráta míče, hosté zase rychle uhánějí směrem dopředu.

70

Odmáván a následně také odpískán další ofsajd. Chvíle odpočinku pro domácí hráče, kteří jsou v těchto chvílích pod velkým tlakem soupeře.

68

Otrokovice se dožadovaly odpískání faulu, pořádně se diví také Reteno Elekana, hra však pokračuje, Líšeň rychle rozehrává.

67

David Pašek mohl potrestat nedorozumění v domácí rozehrávce. Dostal se však do obtížného úhlu, jeho pokus skončil vedle brány Semanka.

66

Jan Kotnour teď rozehrál rukou, což se nelíbilo hostujícímu trenérovi. Otrokovice totiž brzy získaly balón a šly do rychlého kontru, který nevyřešily nejlépe.

65

Další útočné snažení zastavuje praporek, čárový rozhodčí signalizuje ofsajd, domácí s rozehrávkou pochopitelně vůbec nespěchají.

64

Celou situaci nyní dobrým a hlavně včasným výběrem vyřešil gólman Semanko, který nejspíše znovu zvolí dlouhý výkop.

63

Líšeň se dožadovala odpískáni pokutového kopu. Domácí si zase přejí žlutou kartu za simulování. Hlavní sudí zůstává klidný, hra pokračuje!

61

Brňané mají v těchto chvílích jasně navrch, jsou aktivnější a svého soupeře téměř nepouštějí k míči. Do konce utkání zbývá něco málo přes třicet minut.

60

Dobrá příležitost pro hosty na srovnání! Juraj Semanko musel rychle na zem, vytáhl však velmi důležitý zákrok!

59

Do zajímavé příležitosti se dostal Miroslav Minárčik. Tomu ale dlouho trvalo, než si balón zpracoval, obránci Otrokovic se stihli vrátit!

.

58

Z toho ale žádné nebezpečí nepřišlo. Domácí zadáci volí dlouhý nákop na útočnou polovinu, Líšeň začíná až od brankáře Kotnoura.

57

Možná teď. David Pašek centrem hledal některého ze svých spoluhráčů. Obrana Otrokovic se ubránila jen za cenu rohového kopu.

56

Hosté jsou v úvodu druhé půle určitě aktivnějším celkem. Do žádné větší příležitosti se ale zatím ještě nedostali.

54

Po delší době se ke slovu mohly dostat také Otrokovice. Jejich výpad zastavuje čárový rozhodčí, který signalizuje ofsajd.

53

Líšeň rozehrávala roh. K odraženému míči se dostal Denis Frimmel, jehož pokus skončil vysoko nad. Juraj Semanko s rozehrávkou příliš nepospíchá.

52

Brněnští fotbalisté si teď vůbec nerozuměli, dlouhý nákop nenašel žádného z hostujících hráčů, rozehrávat bude domácí gólman.

51

Z ostrého úhlu to zkoušel David Pašek. Hostující fotbalista mířil pouze doprostřed brány, brankář Semanko míč vyrazil před sebe, jeho spoluhráči pak zvolili odkop do bezpečí.

50

Reteno Elekana ležel na zemi. Rychle se ale zvedl a vydal se pomoct svému týmu při bránění dalšího rohového kopu.

48

Mohlo to být už o dvě branky! K hlavičce se dostal Tomáš Mlýnek, jehož pokus skončil těsně vedle hostující svatyně!

47

Hosté si hned v úvodu pomohli faulem. Zajímavá standardní situace pro domácí, k míči už směřuje kapitán Adam Jasenský.

46

Začal druhý poločas.

Úvodní pětačtyřicetiminutovka je za námi. Domácí do utkání vstoupili výborně, hned v úvodu se prosadil Didier Kavumbagu. To bylo ale vše, od té doby už jsme branku neviděli. Více šancí měli hosté, především kanonýr David Pašek. Výbornými zákroky ho ale zastavil Juraj Semanko. Hraje se velmi tvrdě, viděli jsme už čtyři žluté karty. Uvidíme, co nám přinese druhá půle, která začne zhruba v 11:33.

45+2

První poločas skončil.

45+1

Hlavní sudí přidal minutu nad rámec prvního poločasu. Vypadá to, že víc už se ale nestane.

45

Standardní situace také na druhé straně. Domácí kapitán Adam Jasenský si v souboji s Davidem Paškem pomohl faulem.

44

Tomáš Mlýnek místo střely ještě volil kličku. To se neprokázalo jako správné řešení. Vzápětí přišel další faul Davida Paška.

43

David Pašek si pomohl podle rozhodčích faulem. Hostující fotbalista se pořádně zlobí, na hřišti je spousta emocí na obou stranách!

42

Střelecký pokus z nějakých pětadvaceti metrů teď končí vysoko nad domácí bránou, rozehrávat bude znovu Juraj Semanko.

41

Do zakončení se dostal Miroslav Minárčik. Střelecký pokus zblokovala pozorná obrana Otrokovic, čtvrtý roh pro Líšeň.

40

Už čtvrtá žlutá karta v prvním poločase. Tadeáš Zezula tahal za záchranou brzdu, což neuniklo hlavnímu rozhodčímu.

38

Výborná kombinace hostů na pravé straně! Do zakončení se dostal David Pašek, ovšem kanonýr brněnských fotbalistů nedokázal prostřelit domácího gólmana!

37

Didier Kavumbagu se dostával do dobré příležitosti. Domácího fotbalistu zastavil praporek čárového, který signalizuje ofsajd!

37

Kapitán Adam Jasenský teď proti Davidu Paškovi předvedl velmi tvrdý zákrok. Celou situaci hlavní rozhodčí vyřešil žlutou kartou.

35

Líšeň se dostala do zakončení, hlavička jednoho z hostujících fotbalistů končí vysoko nad bránou!

34

Centr z pravé strany se teď zajímavě točil směrem do brány! Juraj Semanko musel celou situaci hasit těžkým zákrokem, rohový kop pro Líšeň.

33

K odraženému míči se dostal Jiří Dobeš. Jeho střela byla zblokovaná, Otrokovice však i nadále zůstávají u balónu.

32

Výbornou práci předvedl Reteno Elekana, který se skvěle uvolnil a poté vystřelil. Jeho pokus nakonec brankář Kotnour vyrazil na roh!

30

Na zemi teď zůstal ležet Rudolf Čampa. Hostující kapitán se po chvilce zvedl a bude moci pokračovat ve hře.

29

K zakončení hlavou se dostal Lamine Fall. Jeho pokus končí vysoko nad domácí bránou! Líšeň ale přidala a v posledních minutách má lehce navrch.

28

Praporek čárového tentokráte zůstal dole. Bude z toho tedy druhý roh také pro hostující fotbalisty.

26

Domácí se dožadovali odpískání pokutového kopu. Rozhodčí však zůstává klidný, Kavumbagu se hodně diví!

26

Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Václav Minařík, přichází Denis Frimmel.

24

Otrokovice vybojovaly druhý rohový kop v zápase. Dokáží i napodruhé tuto herní situaci přetavit v branku?

23

Tentokráte hlavní sudí píská útočný faul domácím, hra je nyní hodně neurovnaná, sledujeme spoustu nepřesností na obou stranách.

23

Hosté hrají velmi tvrdě. Václav Minařík to přehnal s důrazem v souboji s kapitánem Adamem Jasenským a vidí žlutou kartu!

21

Lamine Fall si v souboji s Jiřím Dobešem pomohl jasným šlapákem. Hlavní sudí hostujícímu hráči zatím jen domlouvá.

19

Po akci na levé straně přišla přihrávka pod sebe. David Pašek dvakrát naznačil, poté zvolil střelu levou nohou. Ta skončila znovu nad bránou Juraje Semanka!

18

Před Davidem Krškou teď zasáhla domácí obrana. Hosté pokračovali v akci a dostali se k hlavičce. Ta však skončila vysoko nad!

17

Pro centrovaný míč si bez větších problémů došel Jan Kotnour, který na nic nečeká a ihned volí dlouhý nákop.

16

Ostrý faul Minaříka na domácího Pěničku. Otrokovice budou rozehrávat standardní situaci.

16

Další taktický faul na středu hřiště. Hlavní rozhodčí vytahuje první žlutou kartu tohoto utkání, kterou vidí Ladislav Hanuš.

14

Líšeň se dostala k zajímavé kombinaci na pravé straně. Poté přišel centr, na který nedosáhl žádný z hostujících fotbalistů.

13

Na zemi teď zůstal ležet jeden z hostujících fotbalistů a chvíli se nehrálo. Už se ale pokračuje, Mlýnkovi odpískán útočný faul.

11

Rohový kop žádné nebezpečí nepřinesl, vzápětí však mohl srovnat David Pašek. Hostující kanonýr se dostal do špatného úhlu, jeho střela skončila vedle pravé tyče Semanka!

10

Snad poprvé v zápase se hosté dostali k velkému vápnu soupeře. Bude z toho první roh pro Líšeň.

9

Střelecký pokus zastavila pouze zeď, domácí se museli rychle vracet. Líšeň však celou situaci nevyřešila podle svých představ, čárový signalizuje ofsajd.

8

Hlavní sudí píská ruku, bude z toho přímý kop pro Otrokovice z nějaký dvaadvaceti metrů!

7

Z pravé strany hřiště teď sám na bránu postupoval Reteno Elekana! Hostující gólman Kotnour vytáhl výborný zákrok!

5

Fotbalisté v modrém jsou zatím daleko aktivnějším týmem! Další rychlý výpad končí taktickým faulem, hosté mohou být rádi, že se celá situace obešla bez žluté karty!

4

Domácí si museli pomoct s brankářem, který raději zvolil dlouhý odkop do bezpečí.

3

Otrokovice právě vstřelily branku!
Rohový kop znamená první branku! Míč prolétl vápnem, DIDIER KAVUMBAGU ho z bezprostřední blízkosti poslal do prázdné brány a otevřel skóre tohoto utkání!

2

Otrokovice kombinovaly na útočné polovině, kapitán Adam Jasenský nedokázal zakončit, bude z toho roh pro domácí!

1

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Škubník, Zábojník, Pěnička, Jasenský (K), Chwaszcz, Dobeš, Reteno Elekana, Červenka, Kavumbagu, Mlýnek
Náhradníci: Jelínek, Juráň, Červenka, Mensah, Foltýn

SK Líšeň: Kotnour – Čampa (K), Minařík, Krška, Pašek, Minárčik, Zezula, Vintr, Machálek, Hanuš, Fall
Náhradníci: Bednář, Machálek, Rychetský, Malík, Frimmel

Rozhodčí: Michal Grečmal – Vratislav Šamaj, Jaroslav Kolář.

Současná forma favorizuje hostující fotbalisty. Utkání bude jako hlavní řídit pan Michal Grečmal. Na čarách mu budou pomáhat pánové Vratislav Šamaj a Jaroslav Kolář. Dokáže Líšeň bodovat i posedmé v řadě nebo se dočkáme druhého vítězství Otrokovic? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!

Na druhé straně SK Líšeň, která pod vedením Miroslava Machálka navazuje na skvělou jízdu z jarní části. Tento kouč dokázal brněnský tým udržet ve třetí lize. Výbornou formu má David Pašek, který je s deseti góly momentálně druhým nejlepším střelcem soutěže. Hosté už šest zápasů v řadě neprohráli, mají devatenáct bodů a jsou na pátém místě tabulky. V posledním zápase Líšeň přivítala Prostějov, utkání skončilo remízou 1:1.

FC Viktoria Otrokovice má na svém kontě zatím jen jedno vítězství a s osmi body je na třetím místě od konce. Domácí tým se před sezonou musel vypořádat s odchodem Robina Elšíka, který za předchozí dva ročníky nastřílel v barvách jihomoravanů 17 branek! Jejich nejlepším střelcem je se třemi přesnými zásahy Didier Kavumbagu. V minulém kole Otrokovice cestovaly do Hodonína, kde prohrály (1:3). Domácí mají nejmladší soupisku z celé MSFL.

Pěkný den přeji všem fotbalovým příznivcům. Moravskoslezská fotbalová liga má v sobotu na programu hned šest soubojů. Prvním z nich bude utkání ve kterém FC Viktoria Otrokovice na svém hřišti přivítá SK Líšeň. Hraje se už dopoledne!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 21.10.2017 v 14:06
SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.