MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Týdenní program týmů SK LíšeňNábor malých fotbalistůPronájem hřiště

Utkání 2. kola MOL CUPu Val.Meziříčí - Líšeň

sehraje ve středu 9.8.2017 v 17.00 hod na hřišti ve Lhotce n/Bečvou.
Náš soupeř v prvním kole vyhrál

FC Elseremo Brumov - TJ Valašské Meziříčí 0:3.
Branky: 56´ Rapavý, 66´ Gregáň, 76´ Byrtus

Diváků: 280

V 1. kole Mol Cupu nám los přisoudil ambiciózní Valašské Meziříčí, nováčka MSFL. Do utkání nemohli zasáhnou naši tvoříví záložníci - vykartovaný Martin Zvoníček a zraněný David Řehák. Naši hráči se na utkání těšili a chtěli si ho užít. Podle toho vypadala i celá první půle, kdy se nám se soupeřem dařila hrát, dovolím si říct, rovnocenná partie. Oba celky si vytvořily jednu brankovou šanci a Valmez přidal ješte tyč. Bezbrankový poločasový výsledek byl tedy spravedlivý, ale je škoda, že nějaké ty branky nepadly, protože diváci, kteří přišli a nebylo jich málo, by si nějakou tu branku zasloužili.

A ty začaly padat až ve druhém poločase a to bohužel do naší svatyně. Soupeř nastoupil do druhé půle jako vyměněný a na hrací ploše začal dominovat. Po brankách Rapavého, Gregáně a kapitána Byrtuse vedli hosté v 76. minutě už 3:0. V poslední čtvrthodině to mohlo skončit i s daleko větším brankovým rozdílem, ale Andrej Cúcik několikrát naši obranu podržel. Konečný výsledek a postup Valašského Meziříčí je zcela spravedlivý a nezbývá nám nic jiného, než jim pogratulovat.
Hodnocení trenéra Ivana Pechy: „Od prvních minut jsme se favoritovi zápasu ve hře docela dobře vyrovnali a hrálo se převážně mezi vápny. Druhá půle již ovšem byla o něčem jiném. My jsme výkon zhoršili, zatímco soupeř se o hodně zlepšil. Pomyslné nůžky kvality se tak hodně rozevřely a začal být vidět kvalitativní rozdíl mezi týmy. Z toho pramenily i dvě obdržené branky v naší síti, ale obě byly zcela zbytečné a padly po naší hráčské nedůslednosti. A když hosté přidali i třetí branku, tak bylo o postupujícím do třetího kola rozhodnuto. Navíc se nám zranili oba stopeři (Martin Kolář a Tomáš Kolouch) a k poločase odstoupivšímu Davidovi Juřicovi pro nevolnost se nám prakticky rozpadla celá obrana. Valašské Meziříčí mohlo přidat další branky, jenže Andrej nás skvělými zákroky v brance podržel. V součtu jsme tedy za druhý poločas si porážku zasloužili, i když z toho není třeba dělat vědu, tak je na paměti mít zdvihnutý prst, protože takové chyby a nedůslednosti nás mohou v divizních ostrých zápasech hodně mrzet.“

Za FC ELSEREMO Brumov Lukáš Juřica

MSFL, první zápas nováčka.

5. 8. 2017 - muži A: První zápas v MSFL skončil těsnou prohrou

Premiéra fotbalistů Valmezu v MSFL nevyšla. Na hřišti Vyškova mohli bodovat, ale jejich výkon hlavně ve středu pole nebyl takový, aby nakonec mohli pomýšlet na zisk byť jen jediného bodu.

MFK Vyškov –TJVM 2:1 (1:1)

Při těsné porážce byl nakonec po utkání spokojený trenér Jaroslav Vodička se střídajícími hráči. „Jak jsme dobře do utkání vstoupili a dali vedoucí branku, tak postupně náš výkon upadal a nehráli jsme to, co jsme měli. I když jsme měli za nepříznivého stavu tři šance, jak dospět alespoň k remízu, nakonec se nám to nepodařilo. Domácí sice vyhráli se štěstím, ale já jsem nespokojený s hrou naší záložní řady, kdy nám vůbec nešla kombinační hra, a tito hráči nebyli naším očekávaným motorem. Pochvalu mohu vyjádřit pouze na adresu střídajících hráčů Výmoly a Žilinského, kteří náš výkon zvedli,“ řekl po utkání trenér Valmezu Jaroslav Vodička.

Branky: 38. Matocha, 71. Studený – 29. Byrtus.
Val. Meziříčí: Rohel – Byrtus, Drozd, Malý, Bělíček – Behan (67. Václavek), Komara, Wludyka (75. Wludyka), Gregáň – Rapavý, Jurča (64. Žilinský). Trenér Jaroslav Vodička.

Mgr. Martin Němec

Pohár ve všední den, po dnu stráveném v práci a skoro dvouhodinové jízdě autobusem, na dlouhém a úzkém hřišti ve Lhotce (soudě z dostupných pramenů) a s nadšeným nováčkem, který hraje doma je vždy sázka do loterie. Líšeň není ani favorit, protože obě mužstva hrají MSFL a sázkové kurzy hovoří jasně
TJ Valašské Meziříčí – SK Líšeň 1.6 4.0 4.24 .
Takže až průběh utkání rozhodne, kdo postoupí do dalšího kola.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 09.08.2017 v 00:30
SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.