Líšeň - Kroměříž sobota 18.3.2017 v 15 hod.

S Kroměříží se Líšni příliš nedařilo. Ve pěti posledních zápasech uhrála Líšeň jen dva body a to ještě na půdě soupeře, doma nebodovala !

Branky: 56. Neubert – 87. Frimmel
Karty: 86. Martin Šustr (KRO), 89. Adam Galatka (KRO) – 77. Denis Frimmel (LIS) Posd

SK HS Kroměříž: Šustr – Čep (C), Kašík, Stratil, Hynčica, Strašák, Netopil, Budín, Pavelka, Steiner, Neubert
Náhradníci: Oral – Zavadil, Hromek, Cupák, Ferko, Galetka

SK Líšeň: Zrzavý – Bednář, Čampa (C), Krejčí, Voda, Nevřala, Stehlík, Ovsepjan, Fall, Vejmělek, Frimmel
Náhradníci: Fruhvirt – Kubík, Krška, Matoušek, Milotínský

Rozhodčí: Drozdy – Tomanec, Pfeifer

87
Líšeň právě vstřelila branku!
A je vyrovnáno! K penaltě se postavil DENIS FRIMMEL, který míč napálil nekompromisně do levé šibenice, zatímco brankář domácích skočil doprava

Postavení obou družstev v tabulce:
15. SK Hanácká Slavia Kroměříž 16 3 4 9 21:36 13 -14
16. SK Líšeň 16 1 4 11 14:33 7 -17

Přípravná utkání Kroměříže:

SO 21.1.2017 13:00 SK HS Kroměříž - TJ SLOVAN Bzenec (divize) 4:2 (2:2)
SO 28.1.2017 11:00 SK HS Kroměříž - FC VYSOČINA Jihlava J (jun.liga) 0:0 (0:0)
SO 4.2.2017 10:30 FK Pardubice (2.liga) - SK HS Kroměříž 6:2 (3:2)
NE 5.2.2017 10:00 SK HS Kroměříž - FK Nové Sady-Olomouc (divize) 2:2 (1:1)
SO 11.2.2017 12:00 SK HS Kroměříž - 1.FC VIKTORIE Přerov (divize) 6:1 (3:0)
ST 15.2.2017 17:45 SK HS Kroměříž - SK Hranice (divize) 7:0 (3:0)
ČT 16.2.2017 18:00 SK HS Kroměříž - SFK ELKO Holešov (divize) 4:1 (1:1)
SO 25.2.2017 10:30 MFK Dubnica n.V. (3.liga SVK) - SK HS Kroměříž 3:1 (1:1)
SO 11.3.2017 10:00 SK Sigma Olomouc B - Kroměříž 4:0 (0:0)

SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ - SFK ELKO HOLEŠOV 4:1 (1:1)

Branky: Neubert, Strašák, Kovář, Budín - Bačík

SK HS Kroměříž: Oral (46. Svoboda) - Matoušek (46. Šmerda), Budín, Látal (46. Jura), Jeleček (60. Krhut) - Krhut (46. Pavelka), Michna (46. Stratil), Strašák (46. Cupák) - Silný (60. Zakopal), Neubert (46. Ferko (58. Strašák)), Kovář. Trenéři Ivo Světlík a David Klimek.

Ve čtvrtek 16.2.2017 večer odehráli Hanáci druhé přípravné utkání ve dvou dnech. Tentokrát hostili divizního nováčka z blízkého Holešova, v jehož sestavě mimo jiné nastoupili nedávno ještě kroměřížští hráči brankář Janalík a stoper Čep. Úvod utkání patřil Hanákům, kteří se prezentovali rychlou kombinační hrou a hosty zatlačili do hluboké defenzívy, která však byla dobře organizovaná a zahuštěná. Větší převaha vydržela domácím jen necelých dvacet minut, postupem času se hra rozhárala a hosté se dokonce dostali do vedení. Po rohovém kopu a podběhnutí míče brankářem Oralem hlavičkoval hostující Bačík pohodlně do prázdné brány. Na druhé straně předvedl výborný zákrok Janalík, který na brankové čáře vyrazil hlavičku Silného. Vyrovnat se Hanákům podařilo po přesném centru a pěkné umístěné hlavičce Neuberta. V poločase se prostřídalo na obou stranách a postupně se střídalo i v průběhu hry. Holešov statečně bránil remízový stav, ale jedenáct minut před koncem se do vápna prokličkoval Strašák a sám před Janalíkem nezaváhal. Další branku hned vzápětí přidal po pěkné individuální a rychlé akci Kovář. Skóre nakonec umístěnou hlavičkou uzavřel Budín.

SK SIGMA OLOMOUC B - SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍZ 4:0 (0:0)

Branky: 73. a 75. Antwi, 47. Jemelka, 62. Ambrozek

SK Sigma Olomouc B: Spurný – Surzyn, Kotouč, Jemelka, Seibert – Látal (80. Al Kuhaly), Bala, Antl (60. Krayzel), Vychodil (75. Nízký) – Ambrozek, Antwi. Trenér Augustin Chromý. Asistent Ladislav Koutek.

SK HS Kroměříž: Kofroň - Matoušek, Látal, Budín, Šmerda (46. Strašák) - Krhut, Cupák (60. Stratil), Michna (60. Jura), Jeleček - Silný (45. Eli), Neubert (60. Pavelka). Trenéři Ivo Světlík, David Klimek.

V sobotu čekala generálka před startem jarní části MSFL Hanáky i béčko Sigmy, která dopadla lépe pro olomoucké hráče. Hanáci drželi krok celý první poločas, který odehráli bez branek. Druhý poločas přinesl 4 góly po individuálních chybách a ze standardních situací.

V úvodu zápasu byl na správném místě Matoušek, kdy zlikvidoval nebezpečný centr. PVK v 11. minutě dobře zneškodnil Krhut. Ve 21. minutě byl odpískán faul u lajny a Matoušek centroval na Neuberta, který bohužel nedokázal zpracovat. Ve 26. minutě musel být v pozoru golman Hanáků Kofroň, nejdříve míč zastavil Budín a poté stoper domácích prudkou střelou poslal míč po zemi přímo do náruče golmana.

Třetí minuta druhého poločasu a Sigma se ujala vedení po standardní situaci. V 52. minutě Strašák z půle rozjel parádní akci, přenesl hru na Matouška, který bohužel nedokázal centrovat. V 63. minutě prošli hráči Sigmy středem hřiště a přidali tak druhý gól 2:0. V 66. minutě Klimek stáhl ze hřiště Neuberta, Cupáka a Michnu a na hřiště vběhl Stratil, Jura, Pavelka. V 73. minutě zbytečně fauloval Strašák a po nařízeném PVK padl třetí gól 3:0. V 76. minutě vsítili domácí čtvrtý gól z pravé strany po zemi. Budín musel o minutu později opustit hřiště kvůli zranění kolene. V 88. minutě po PVK Strašáka prozkoušel Stratil Spurného, který bez problému míč lapil a udržel tak pro Sigmu čisté konto.

Sestava: Kofroň-Látal, Budín, Krhut, Matoušek, Šmerda, Neubert, Cupák, Michna, Silný, Jeleček

Střídali: Pavelka, Stratil, Jura

Připraven: Trochta

První jarní kolo zajíždí Hanáci do Líšně, poté se doma utkají s Velkým Meziříčím.

Jura Tomáš zkoušen z FK Kojetín

Důležité utkání pro obě mužstva. Postavení obou mužstev v tabulce dává ráz tomuto utkání. První jarní utkání je utkáním o šest bodů, v případě vítězství Líšně, žije šance na boj o záchranu, v případě vítězství Kroměříže si velmi polepší Kroměříž v boji o záchranu. Jak je vidět posil Kroměříže, myslí to ze záchranou vážně a vzhledem k tomu, že Líšeň doma několik let Kroměříž neporazila, je Kroměříž favoritem tohoto utkání. Ale zajíci se počítají až po honu, přijďte povzbudit Líšeň v boji o naději !!!

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 15.03.2017 v 07:10