MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Týdenní program týmů SK LíšeňNábor malých fotbalistůPronájem hřiště

Líšeň - Hulín so 1.10.2016 v 15 hod.

Před vlastním utkáním bude otevřena další část tribuny a vybavení areálu SK.

Podle projektu PEND a.s. realizovala Stavební firma ŠMAK, s.r.o. v roce 2015 druhou etapu tribuny SK Líšeň. Na konci roku 2015 a v roce 2016 byla dokončena další kabina ve II.NP. tribuny, komunikace v zadní části chodníku, měření a regulace (solárních panelů, tepelných čerpadel, řízení podlahového vytápění a sprchování i vzduchotechniky v tribuně), ozvučení hlavního travnatého hřiště a pořízení nové světelné tabule s ukazatelem skóre, výměna dveří u restaurace.

Hlavní podíl na dokončeném díle má JmK, protože v posledních dvou letech věnoval na tyto práce 2 mil. Kč, dík patří i sponzorům, kteří přispěli buď prací či finančními prostředky:

1. Přemysl Veselý –firma PŘEMYSL VESELÝ stavební a inženýrská činnost s. r. o.
2. Pavel Mareček – ALMEVA EAST EUROPE s.r.o.
3. Mgr. Ivo Čtvrtníček - Progresklima CZ s.r.o.
4. Ing. Pavel Musil - Kalcit s.r.o. - Lom Líšeň
5. Ing. Jiří Podolský – Moravostav Brno a.s.
6. Martin Šauer - Oknoservis

To, že dílo je funkční a i na pohled pěkné je zásluha jak projektanta a zhotovitele:
1. Ing. arch. PETR BLAŽEK – Pend a.s.
2. Ing. Michal Šmak, ing. Radek Bohuslav - Stavební firma ŠMAK, s.r.o.
Za SK Líšeň se díle podílel ředitel areálu Josef Derfl s brigádníky z řad hráčů a funkcionářů SK Líšeň, kteří odpracovali dost brigádnických hodin, včetně nátěru areálu.

Při příležitosti dnešního otevření další části tribuny SK Líšeň předá Mgr. Marek Šlapal, - náměstek hejtmana JmK, dar JmK více jak 350 mládežnickým hráčům SK Líšeň tréninkové pomůcky v hodnotě 100 000,- Kč.

Postavení obou mužstev v tabulce:
7. SK Spartak Hulín 9 4 1 4 15:13 13 -2
15. SK Líšeň 9 1 3 5 11:15 6 -6

Poslední utkání Hulína:
So 03.09. 16:00 Hulín - Vyškov 2:1
St 07.09. 17:00 Kroměříž - Hulín 1:1
Ne 11.09. 10:30 Otrokovice - Hulín 3:2
So 17.09. 15:30 Hulín - Fastav Zlín B 2:1
So 24.09. 15:00 Hulín - Sigma Olomouc B 0:2

V úvodních minutách se oba soupeři oťukávali. První střelu na branku vyslal Spartak v 5. minutě, kdy Kostka z uctivé vzdálenosti vystřelil po zemi.

Hostující brankář Spurný se však nenechal zaskočit a míč bez problému lapil.

Zajímavější akci předvedl Spartak v 7. minutě poté, co se protáhl pokutovým územím Laciga a jeho ostrý centr před branku těsně minuli Postava a Pospíšil.

Vzápětí na druhé straně přišel zásah do černého. Po ztrátě míče před šestnáctkou se Sigma dostala do přečíslení a zcela osamocený Buchvaldek se přesně trefil k tyči 0:1.

Spartak odpověděl šancí Ondřejky z 10. minuty, hbitý Spurný jeho střelu vyrazil.

Další výraznější šance pocházely výlučně z kopaček Sigmy. V 16. minutě Richter sklepl míč pro Hýbla a jeho následná střela proletěla vedle branky.

V 19. minutě se Buchvaldek v pokutovém území dostal k další střele, ale na tu tentokrát Marek Vogl vyzrál a bravurně ji vyrazil.

Za Spartak kontroval pěknou akcí Michal Šrom, finální střela směřovala jen doprostřed brány, kde stál připravený brankář Sigmy.

Sigma naopak mohla své vedení pojistit v 31. minutě, kdy po rohovém kopu vyskočil nejvýše Jakub Yunis a míči zabránila v cestě do sítě jen tyč. Balón se nicméně vrátil ihned do hry a nakonec se k zakončení dostal ještě hostující kapitán Jemelka. Spartak však podržel domácí brankář Vogl a reflexivním zákrokem uhájil naše konto.

Sigma mohla pojistit své vedení zkraje 2. poločasu. To si na dlouhý míč za obranu v 52. minutě naběhl Buchvaldek a hrnul se k brance. Výslednou střelu Vogl zlikvidoval.

Spartak ohrozil branku soupeře jen přímým kopem v 60. minutě, Ondřejka trefil jen prostředek branky, kde stál připravený Spurný. Jenom konstrukce branky Sigmy se zachvěla v 73. minutě po Lacigově standardce a následné hlavičce Ondřejky.

Poté v 75. minutě přišla naše chyba v rozehrávce, čerstvě vystřídaný Schmidt se rozběhl proti naší brance a rutinérsky akci zakončil brankou 0:2.

Domácí na korekci výsledku nerezignovali. Do pěkné šance se v 82. minutě dostal Pospíšil, místo zakončení však hledal ještě lépe postavené spoluhráče, kteří se k zakončení již nedostali. Konečně když už v 86. minutě po Ondřejkově centru šikovně hlavičkoval Michal Šrom, překonaného Spurného na brankové čáře zaskočil Krayzel.

Výsledek tedy zůstal na podobě 0:2.

Hodnocení trenéra: Potvrdily se mé obavy z utkání. Program jsme teď měli nabitý, jak jsme měli úzký kádr v úterý, tak ještě přibyl nemocný Michal Dvořáček. V podstatě jsem do hry mohl poslat jen Romana Číhala. Ostatní toho měli dost, byli unavení a myslím si, že na našem projevu to bylo vidět. Myslím si, že utkání to bylo vyrovnané, ovšem soupeř nabídnuté šance bohužel proměnil. Nás podržel ve dvou dalších šancích Vogl, na druhou stranu jsme si také tři šance vytvořili a ani jednu jsme nedokázali proměnit. Asi trochu té síly nám v zakončení chybělo a soupeř organizovanou hrou zaslouženě vyhrál. Jinak ke klukům dnes výhrady nemám, to co byli se silami schopni odvést, to na hřišti dneska nechali.

rozhodčí: Josef Černý, AR1: Petr Líkař, AR2: Gabriela Hanáková, delegát: Roman Šoukal

Spartak: Vogl – Vyskočil, Zlámal (78. Číhal), Kostka, Barcuch – Šrom, Ondřejka, Laciga, Matoušek, Postava – Pospíšil.
Sigma „B“: Spurný – Seibert, Kotouč, Krayzel, Jemelka – Hýbl, Ambrozek (66. Schmidt), Richter, Weinlich – Buchvaldek (78. Vichta), Yunis (84. Danis).

Branky 9. Buchvaldek, 75. Schmidt

ŽK Ondřejka, Laciga, Zlámal – Jemelka, Hýbl

Líšeň má v po postupu do MSFL s Hulínem jednu z nejhorším bilancí, ze čtyř utkání nezískala ani bod. Je třeba neinkasovat jako první a i bod by byl pro Líšeň úspěch. Hulín má dobře poskládané mužstvo a několik hráčů, kteří hráli v minulosti i vyšší soutěže.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 30.09.2016 v 07:27
SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.