Otrokovice - Líšeň ne 25.9.2016 v 10 30 hod.

Otrokovice hrají druhý rok MSFL a zatím se Líšni v MSFL s nimi dařilo.
So 17.10. 15:00 Líšeň - Otrokovice 6:0
Ne 15.05. 10:30 Otrokovice - Líšeň 1:2
Také letos v poháru jsme Otrokovice porazili 1:0, když branku vstřelil Frimmel v poslední minutě zápasu.

Diváci: 76

Sigma B: Reichl – Jemelka, Schmidt (84. Danis), Ambrozek, Kotouč, Weinlich, Krayzel, Látal, Vichta (73. Hýbl), Richter (77. Schlimbach), Seibert.

Trenér: Augustin Chromý

Otrokovice: Juřík – Němec (81. Malota), Juráň, Dekleva, Jasenský – Hradil (71. Křivánek), Zach (58. Foltýn), Ponížil, Šuranský – Elšík, Bahounek.

Trenér: Marek Sedlák
7. kolo MSFL

K dalšímu utkání Moravskoslezské fotbalové ligy odjíždělo naše áčko na hřiště Sigmy B. Po relativně vyrovnaném průběhu však odjelo s jasnou porážkou.
V poměrně vyrovnaném prvním poločase měl první šanci v 11. minutě náš Šuranský, ale jeho dobrou střelu po individuální akci výborně zneškodnil domácí gólman Reichl. Vzápětí si po následném rohovém kopu našeho družstva málem dali domácí vlastní gól, ale Reichl prokázal velmi dobrý reflex a míč za svá záda nepustil. Domácí měli optickou převahu, ale šancí poskrovnu. Tu největší měl ve 26. minutě Látal, branku ale netrefil. Podobně skončila i o dvě minuty později hlavička Kotouče. Poločas skončil spravedlivou remízou.
Druhý poločas zahájil ve 48. minutě velkou šancí Ambrozek, Juřík však střelu vyrazil na rohový kop. Pak však náš tým vyhlásil v naší brance den otevřených dvěří a dovolil domácím opakovaně skórovat. V 56. minutě zakončil rychlou kombinační akci kapitán Schmidt – 1:0. O čtyři minuty později vystřelil zpoza obránce Ambrozek a gólman Juřík na jeho střelu nestihl zareagovat – 2:0. Za náš tým mohl v 67. minutě snížit Dekleva, ale jeho hlavička zamířila těsně nad branku. V 69. minutě zůstal v našem pokutovém území úplně volný Schmidt a svým druhým gólem uzavřel účet utkání – 3:0. Pak už se na hřišti nic zajímavého neudálo. První třetiligový start si alespoň odbyl Malota.
Domácí byli fotbalovějším týmem, náš celek však dlouho držel vyrovnanou partii a sehrál v zápase důstojnou úlohu. Bohužel třináctiminutový výpadek ve druhé půli rozhodl o zisku všech bodů pro domácí.

Fr. Brachtl

Kádr Otrokovic podzim 2016

Brankáři Jiří Balážik (9.10.1992), David Juřík (13.4.1986)

Obránci Tomáš Dekleva (16.05.1991), Jakub Juráň (8.10.1993), Vojtěch Zach (28.9.1995), Lukáš Juhás (21.6.1992), Adam Jasenský (11.11.1992), Ondřej Ponížil (03.10.1994)

Záložníci Tomáš Zábojník (18.10.1991), Jaroslav Foltýn (7.10.1986), Ondřej Šuranský (28.6.1990), Marek Němec (7.3.1994), Robin Elšík (16.10.1994), Erik Hradil (02.06.1994), Adam Bahounek (26.11.1996), Adam Řiháček (01.10.1997)

Útočníci Marek Vavruša (16.03.1984), Tomáš Mlýnek (1.12.1995), Nikola Višněvský (24.11.1995), Lukáš Křivánek (26.08.1997)

Asistent: Jiří Kovařík

Vedoucí: František Brachtl

Masér: Radovan Macháček

Změny

Přišli: Dekleva (Brumov), Jasenský, Elšík, Hradil, Višněvský (Zlín), Ponížil (návrat z host. Bystrc), Bahounek, Křivánek (z B týmu), Řiháček (Tečovice)

Odešli: Neubert (SFC Opava), Kovařík (ukončení hráčské činnosti – asistent trenéra)

Otrokovice těží ze spolupráce s nedalekým Zlínem, stejně jako Líšeň mají mladý kádr a velmi nevyrovnané výsledky - jednou vysoká výhra s dobrým soupeřem, jindy prohra, která se nečekala. Bohužel v minulém kole prohrály, budou tuto prohru chtít odčinit a navíc mají s Líšní zatím nedobrou bilanci v MSFL, což vše znamená, že tento zápas budou obrovsky motivování doma zvítězit. Líšeň naopak se posunuje ke konci tabulky, je třeba nepodlehnout panice z postavení v tabulce, ale také si nemyslet, že opět se jednoduše podaří uhrát nějaký výsledek.
Je třeba zodpovědně bránit a proměnit první šanci, která se vyskytne. V tom případě se dá přivézt nějaký bod, stejně jako ze Slovácka.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 23.09.2016 v 07:18