Líšeň - Vyškov so 17.9.2016 v 15 30 hod.

V sobotu se utkají v Líšni mužstva z opačných míst tabulky a současně se jedná o derby. Mužstva se utkávala už v devadesátých letech, tehdy ještě v 1.B !!

Branky: 23. Vávra, 36. Čambal

SK Líšeň: Zrzavý – Král, Čampa (C), Krška, Duda, Nevřala, Fall, Zezula, Čambal, Vávra, Milotínský
Náhradníci: Rychetský – Kubík, Walla, Ovsepjan, Matoušek, Vejmělek

MFK Vyškov: Kollár – Hodinář, Trousil, Netopil – Studený, Lahodný, Jeřábek (C), Němeček – Přerovský, Stříž, Lička

Branka: 75.min. Krejčí Jan

Sestava: Klimeš, Nehyba, Přerovský, Kirschner (90' Horváth), Lahodný, Kuncl, Krejčí, Lička J. (46' Sečkář), Jeřábek, Novotný V., Němeček (69' Bokůvka)

Sestava hosté: Reichl, Jemelka, Habusta, Hladík, Schmidt (75'Schlimbach), Buchvaldek, Hýbl, Krayzel, Látal (63' Vichta), Richter (78' Ambrozek), Seibert.

ŽK: 67.min. Jeřábek, 90.min Kirschner - 75.min. Habusta, 75.min. Hýbl, 80.min. Hladík, 86.min Buchvaldek

Rozhodčí: HR: Možíš Dušan, AR1: Pfeifer Michal, AR2: Nováček Ivo, Delgát: Urban Petr,

Diváků: 187

4.min. - průnik hostujíciho Buchvaldka,likviduje Klimeš na brankové čáře
8.min. - přímý kop Lahodného končí na zdi hostí
11.min. - po ztrátě Jeřábka na polovině hřiště se hosté dostali do rychlého brejku z levé strany šla přihrávka mezi obránce na Látala, ale ten naštěstí pro domácí neprostřelil Klimeše v brance domácích
16.min. - centr hostí do vápna stahuje do svých rukavic Klimeš
22.min. - na centr z pravé strany si naběhl Látal, ale v jasné brankové příležitosti vysoko přestřeluje
30.min. - přímý kop Přerovského míjí branku hostí
43.min. - rychlý brejk domácích zakončuje Přerovský střelou mimo tyče Reichlovy branky
53.min. - střela Buchvaldka skončila na břevně Klimešovy branky
54.min. - po rohu domácích halvičkuje Kirschner,ale Reichl refleksivně vyráží
75.min. - přímý kop Přerovského našel halvu Krejčího a ten rozvlnil síť branky hostí 1:0
83.min. - hlavička Schlimbacha končí vysoko nad brankou domácích

Hodnocení trenéra: Po dvou prohrách a zranění Studeného jsme udělali změny v sestavě a rozestavení. V 1.poločase byla naše hra špatná, Olomouc byla jednoznačně lepší a nebýt brankáře Klimeše, tak jsme prohrávali minimálně o 2 branky. V poločase jsme si museli hlasitě některé věci vyříkat.

Ve 2.poločase jsme se již Olomouci vyrovnali v důrazu a začali být nebezpečnější v útoku. Dnes jsme byli nebezpeční hlavně ze standardních situací a po jedné z nich jsme dali branku. Vítězství je dnes velmi šťastné, Olomouc si bodovat za svůj výkon zasloužila. My se musíme do dalšího zápasu zlepšit. Dnes mohu pochválit Klimeše, Kuncla, Přerovského, Němečka a Lahodného. Ostatní musí v dalším zápase přidat, protože štěstí jsme si vybrali dnes.

Zápas s Vyškovem je typické derby. Vyškov doma zatím neztratil ani bod, hrál 4x doma za 12 bodů. Venku hrál 3x, jedna remíza, 2x porážka. Má stejně bodů jako první mužstvo tabulky a bude chtít v Líšni bodovat a udržet kontakt s čelem tabulky. Zvláštní motivaci budou mít Přerovský a Krejčí, kteří v Líšni hrávali, stejně tak i Kuncl, začínal ve Zbrojovce Brno. A navíc Líšeň bude postrádat Stehlíka, který dostal jednozápasový trest za dvě žluté karty na Slovácku.
Po zbytečné ztrátě bodů na Slovácku je opět Líšeň blízko konce tabulky a nebude to pro ni lehké utkání, zatím co Vyškov může hrát bez nervozity, s klidem.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 16.09.2016 v 01:38