1.HFK Olomouc - Líšeň so 27.8.2016 v 16 30

Ve čtvrtém zápase podzimní části zajíždí Líšeň do Olomouce na HFK. HFK je jedním z mála soupeřů, se kterým měla Líšeň v loňské sezoně aktivní bilanci.
So 12.09.2015 14:30 HFK Olomouc - Líšeň 0:0
So 09.04.2016 15:30 Líšeň - HFK Olomouc 4:1
Komentuje Jan Číhal

Branky: 2. Krška, 5. Vávra, 17. Krška, 61. Čampa – 18. Šteigl
Karty: 89. Bořil (HFK)

SK Líšeň: Zrzavý – Král, Čampa (C), Buchta R., Krška, Nevřala, Fall, Zezula, Hanuš, Malík, Vávra
Náhradníci: Metchikian – Duda, Walla, Ovsepjan, Matoušek, Vejmělek, Milotínský

1. HFK Olomouc: Mucha – Buček, Petrić, Šteigl, Přikryl, Kostorek, Kotouč, Pyclík, Grézl, Heinz (C), Pezzotti
Náhradníci: Snášel – Fočić, Marek, Bořil, Srnec

Rozhodčí: Ondráš – Nejezchleb, Vostrejž

Diváci: 150

Pozn: z tohoto mužstva již 5 hráčů není v HFK, v posledním utkání se Sigmou nastoupili v základní sestavě jen čtyři hráči, kteří hráli v posledním utkání proti Líšni !!!!

Mizérie HFK Olomouc pokračuje
MSFL, 3. kolo, sobota 20.8.2016, 10.15 hod., Andrův stadion Dnes čekal na holický tým
kvalitní soupeř v podání SK Sigma Olomouc B. Bohužel to tým trenéra Jiřího Derca pocítili už v 9. minutě. Vrácený centr na zadní tyči hlavou přistrčil Ševčík Jemelkovi, který míč propasíroval přes Muchu do sítě - 1:0. Druhá branka padla v 19. minutě, když Bernard podcenil centr a toho využil Ševčík střelou pod břevno 2:0. Další hrubku vytvořili zadáci HFK v 35. minutě, čehož využil opět Ševčík a zvýšil na 3:0. Svěřenci trenéra Jiřího Derca se dnes porazili prakticky sami, když hrubými chybami pomohli soupeři k rychlému vedení. Do poločasu zkompletoval hattrick Ševčík z penalty 4:0. Po změně stran chtěli hráči HFK utkání dohrát bez další branky, ale to se jim nepovedlo. V 50. minutě využil prostrčení mezi beky Látal a ve skluzu prostřelil Muchu 5:0. Špatně bylo dnes úplně vše. O několik málo minut později se vážně zranil Kováč a protože už neměli holičtí možnost střídat, tak museli dohrávat v deseti. Dokonání zmaru přinesla 57. a 65. minuta a konečný verdikt zněl jasně 7:0. SK Sigma Olomouc B - 1.HFK Olomouc 6:0 (4:0)

Branky: 9. Jemelka, 19. Ševčík, 35. Ševčík, 39. Ševčík (pen.), 50. Látal, 57. Ševčík, 65. Horka vlastní. Rozhodčí: Klíma - Páral, Polanský Delegát: Vysloužil Žk: 42. Zahradníček, 54. Hýbl - 29. Vodička Čk: – Diváci: 153

SK Sigma Olomouc B: Reichl - Jemelka, Habusta (58. Senilních), Hladík, Ševčík, Kotouč, Hýbl, Látal, Buchvaldek (70. Schlimbach), Richter, Zahradníček (46. Surzyn). Trenér: Augustýn Chromý.
1.HFK Olomouc: Mucha - Bernard (23. Kováč), Krejčí, Horka, Přikryl - Vodička (35. Wolf), Buček Rýdel, Marek, Pyclík (53. Řehák) - Pezzotti. Trenér: Jiří Derco

V dalším kole přivítáme na domácím hřišti tým SK Líšeň. Utkání se hraje v sobotu 27.8.2016 od 16.30 hod. na stadionu v Holici, Staškova 28.

Kádr HFK:
Brankáři:
Snášel Michal - 1997, Mucha Filip - 1993

Obránci:
Kováč Ondřej - 1996, Přikryl Filip - 1992, Grézl Jaroslav - 1991, Horka Luboš - 1988, Řehák Alex - 1995, Krejčí Martin - 1987, Krumpolc Petr - 1991

Záložníci:
Bernard Jiří - 1992, Buček Ondřej 1993, Kostorek Oldřich - 1992, Tögel Jan - 1991, Bořil Ondřej - 1995, Rýdel Filip - 1984, Holešinský Viktor - 1997, Kipritidis Denis - 1996, Wolf Tomáš - 1996

Útočníci:
Pyclík Ondřej - 1993, Pezzotti Gianpaolo - 1993, Marek Jakub - 1997

Odešli:
Marek Heinz, Marek Schmidt, Jan Kotouč - konec host. ze Sigmy Olomouc, Jan Šuba - přestup do Nových Sadů, Stefan Petrić, Jure Srnec, Adi Amar Fočić - skončila smlouva, Jan Šteigl - konec hostování z Prostějova.

Přišli:
Ondřej Pyclík, Jakub Marek, Viktor Holešinský - host. z Baníku Ostrava do 30.6.17, Filip Rýdel - přestup z Rakouska, Luboš Horka - host. z Opavy, Tomáš Wolf - host. z Mošnova do 30.6.17, Denis Kipritidis - host. z Uničova do 30.6.17, Alex Řehák - host. ze Sigmy Olomouc do 30.6.17.

Velmi zrádné utkání. HFK sice nezískalo zatím ani bod, ale hrálo se špicí tabulky, 2x venku a v tabulce pravdy je před Líšní.
Z mužstva odešlo 8 hráčů a 8 nových přišlo a to znamená, že chvíli bude trvat než se sehrají. A navíc poslední prohra se Sigmou nutí hráče, aby odčinili tuto krutou porážku a půjdou do zápasu od začátku s nasazením a velkou touhou po vítězství.
Naopak Líšeň po dvou remízách utrpěla doma krutou porážku doma od Třebíče. V každém utkání této sezony začala Líšeň nezodpovědně a prohrávala. Dva zápasy dokázala v závěru se štěstím zremizovat, ale jak pohár s Prostějovem, tak utkání s Třebíči doma prohrála velkým rozdílem, přičemž obě utkání měla více šancí a opticky zápasy neodehrála špatně. Jenže fotbal se hraje na branky, ne na tyče, šance, držení míče,…Pokud Líšeň nechce v HFK opět prohrát, musí hrát trochu chytřejší fotbal, nevytvářet si šance, které nepromění, hrát zodpovědně dozadu, nezatlačit soupeře do jeho vápna a umožnit mu hrát na brejky, začít prohrávat … A hlavně musí jet do Olomouce neprohrát, ne za každou cenu vyhrát. Bude to velmi těžké utkání a odpovědný výkon, bez zbytečných chyb, může přinést alespoň bod.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 25.08.2016 v 23:38