Líšeň - Uničov so 6.8.2016 v 17 hod.

I MSFL už začíná.
V prvním kole se doma střetně Líšeň s Uničovem.

V sezoně 2015/2016 to byl jediný soupeř, kterého Líšeň dokázala 2x porazit, což trochu překvapivé, protože Uničov hrál velmi dobře, ukončil soutěž na 4. místě a až v závěru soutěže ztratil šanci vybojovat 2. místo a tím i postup do II. ligy.

Ne 08.11.2015 10:15 SK Uničov - SK Líšeň 2:3
Branky: 32. Binar, 87. Jeřábek – 17. Vejmělek, 50. Drábek, 79. Stehlík
Karty: 85. Stehlík (LIS)

So 04.06.2016 16:30 SK Líšeň - SK Uničov 3:1
Branky: 29. Krška (Matoušek), 55. Krška, 77. Ovsepjan (Matoušek) – 83. Juřátek
Karty: 68. Hanuš (LIS), 89. Bednář (LIS) 41. Krč (UNI)

SK Líšeň: Zrzavý – Král, Krška, Nevřala, Fall, Zezula, Ovsepjan, Matoušek, Hanuš, Bednář, Vejmělek.
Náhradníci: Rychetský – Kubík, Walla, Bohuslav, Minařík, Daněk.

SK Uničov: Havlíček – Řehák, Vejvoda, Heinz, Vasiljev, Dostál, Komenda, Binar, Nuc, Krč, Juřátek.
Náhradníci: Uvízl – Kuba, Kasal, Můčka.
Hanuš (LIS), 89. Bednář (LIS) 41. Krč (UNI)

Změny v kádru Uničova:
SK Uničov opustili tři hráči ze základní sestavy. V příští sezoně nebudou za výběr trenéra Balcárka nastupovat Tomáš Binar, Lukáš Heinz ani Alex Řehák. Nahradit by je měli Petr Rajnoha, Jakub Swiech a Vasiljev ze staršího dorostu Sigmy. Po půl roce se také vrátil Pavel Jeřábek z Rakouska. Uničov v přípravě také testuje talentovaného Miroslava Podhorného z divizního Šumperku.

Pohárové utkání Uničova:
Uničov nasázel Přerovu pětku a v poháru jde dál

Přerov – Přerovský tým se snažil proti Uničovu o dobrý výsledek, ale síla hostí se nakonec projevila. Přerov podlehl Uničovu 1:5 a zavřela se mu tak vrátka do dalších pohárových kol.
I přes vysokou prohru hodnotil trenér Matějíček utkání jako pozitivní věc.

„V rámci naší přípravy jsme se setkali s nejkvalitnějším soupeřem. Věděli jsme, že Uničov patří k nejlepším týmům ve třetí lize. Je dobře organizovaný, má šikovné hráče, kteří prošli Olomoucí nebo dalšími kluby,“ zamyslel se na úvod kouč Přerova.

Během prvního poločasu se Přerov dostal několikrát do šancí, které se však nepodařilo proměnit.

První gól utkání padl již v 5. minutě, když uničovský Dostál využil nedůslednosti domácí obrany. Hosté sice celý poločas disponovali mírnou převahou a více drželi míč, nicméně do vyložených šancí se příliš nedostávali.

Těsně po změně stran dokázala Viktorie srovnat na 1:1 zásluhou Kollera. Potom se však hosté ukázali a během pěti minut odskočili na 2:1.

Jak přiznal přerovský kouč, v tomto okamžiku ztratili jeho svěřenci koncentraci a hřebíček do rakve přerovských šancí na vítězství zatloukl šestadvacet minut před koncem uničovský Roman Vasiljev.

„Stále jsme se snažili o nějaký dobrý výsledek, toto nás ale zlomilo,“ posteskl si kouč Viktorie.

1. FC Viktorie Přerov – SK Uničov 1:5 (0:1)

Branky: 51.Koller – 5.Dostál, 56. a 87. Komenda, 74.Vasiljev R., 78.Nuc. Rozhodčí: Silný – Polanský, Kološ. ŽK: Koller, Zimčík, Václavíček. Diváků: 200.

Přerov: Švec – Kopecký (46. Kytlica), Bogdaň (79. Grolek), Bubeník, Chuda (72. Plášek), Koller, Václavíček, Kovář, Zimčík, Blažkovský, Havlíček. Trenér: Jaroslav Matějíček.

Uničov: Uvízl – Swiech, Vejvoda (79. Putziridis), Rajnoha, Jeřábek (64. Vasiljev R.), Komenda, Dostál, Kasal, Nuc (79. Koutek), Juřátek, Můčka. Trenér: Jiří Balcárek.

První utkání je vždy sázka do loterie. Ani v Líšni, ani v Uničově nedošlo k zásadním změnám kádru proti jarní části. Pohárové utkání dělá favorita z Uničova, který nastřílel svému diviznímu soupeři pět branek, z toho čtyři ve druhém poločase. Až zápas sám ukáže, jak jsou jednotlivá mužstva připravena na soutěž. Věřím, že přijde slušná návštěva na utkání a diváci pomohou Líšni k dobrému výkonu a získání alespoň bodu v úvodu soutěže.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 17.08.2016 v 22:39