So 31.10. 14:00 hřiště SK Líšeň - MSK Břeclav 2:0

Karty: 69. Čampa (LIS) – 76. Simandl (BRE), 82. Jurčík (BRE)

SK Líšeň: Halouska – Čampa (C), Král, Hanuš, Drábek – Ovsepjan, Schneider, Weber, Pospíšil – Bohuslav, Stehlík
Náhradníci: Sedmidubský – Kubík, Walla, Lontras, Leasure, Vejmělek

MSK Břeclav: Prokop – Košut, Svoboda, Wallisch, Fojtík – De Carvalho, Jurčík, Simandl (C), Paděra – Pospiš, Šenkeřík,
Náhradníci: Bohunský – Klusák, Levai, Stange, Lapin, Sycha, Kunický

Rozhodčí: Ogrodník – Ondráš, Tomanec

Utkání je u konce. Domácí Líšeň ve druhé půli ještě zvýšila svůj náskok zásluhou další branky Jindřicha Stehlíka. Pro domácí tato výhra znamená odpoutání se ze dna tabulky MSFL, kde ji vystřídá právě dnešní soupeř z Břeclavi. Ode mě je to pro dnešní zápas vše, děkuji za pozornost, na shledanou.

Postavení mužstev v tabulce:
13. SK Líšeň 27 8 4 15 29:50 28 -14
16. MSK Břeclav 27 4 6 17 27:66 18 -21

Poslední utkání Břeclavi:

Boj o záchranu není stále úplně ztracený MFK Vyškov-MSK Břeclav 5:0 (3:0)

Vyškov (Jaroslav Hýbner). Novinové referáty dávaly po výhře fotbalistů MSK Břeclav 3:2 nad Mohelnicí reálné šance na jejich další bodový zisk v následujícím kole MSFL ve Vyškově. Tam ale domácí po velmi dobrém výkonu celek MSK rozdrtili 5:0 a jejich naději na další body sfoukli. Přesto zůstává situace na konci tabulky tři kola před koncem soutěže zhruba stejná. Jen HFK Olomouc domácí remízou 1:1 se Slováckem B zvýšil odstup od MSK na dva body, přičemž o dělbě bodů rozhodl až v 95.minutě hry. Třebíč po prohře 0:2 v Hulíně je tři body před Břeclaví.

Trenér Vyškova Jan Trousil před zápasem řekl, že důležité bude, komu se podaří vstřelit první branku. Jeho svěřenci to dokázali již v osmé minutě, a když v minutě čtrnácté přidali další gól, bylo o průběhu důležitého střetnutí pro Břeclav jasno. „Nástup Vyškova jsme nezachytili, na našich hráčích se snad nejvíce za poslední dobu projevilo, že většina z nich hraje třetí ligu první rok, někteří teprve od začátku jara,“ jsou první slova trenéra MSK Ivana Dvořáka po skončeném duelu. Těsně před odchodem do šaten vsítil Vyškov třetí branku a ve druhém poločasu přidal další dvě. „Máme před sebou ještě tři kola, stále pomýšlíme na záchranu, ta se ale stává stále méně reálnou. Snad nasbírané zkušenosti naši mladí hráči uplatní v příští sezóně. Dnes nás Vyškov doslova přejel,“ uzavírá svůj pohled na nepovedený zápas ve Vyškově trenér fotbalistů MSK Břeclav a Ivan Dvořák.

Sestava: Kunický (46.Lešňovský) – Wallisch, Hloch, Vojtěšek, Svoboda (75.Presl) – Motyčka Simandl, Košut, Sycha (74.Horčička) – Carvalho, Světlík.

28.kolo Moravskoslezské fotbalové ligy je na programu v sobotu 28.května. V Břeclavi boudou od 16:30 hod hosty hráči SK Líšeň, kteří patří mezi celky dolní části tabulky. Pro reálnou naději nadále usilovat o záchranu soutěže vede pro fotbalisty MSK jediná cesta, využít domácího prostředí k plnému bodovému zisku.

Bude to pro Líšeň velmi těžké utkání. Pro zachování jistoty udržení v MSFL potřebuje získat bod, Břeclav musí bezpodmínečně vyhrát, aby měla stejnou šanci.
14.Horácký FK Třebíč – 21
15. 1.HFK Olomouc – 20
16.MSK Břeclav – 18
Zbrojovka už dala hráčům dovolenou, takže Líšeň bude hrát bez posil. Navíc poslední utkání Břeclavi ve Výškově svádí k podcenění soupeře. Je nutné se koncentrovat a vybojovat bod nutný jistotě záchrany, aby poslední dvě kola byla už o potvrzení lepších jarních výkonů.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 27.05.2016 v 06:51