Otrokovice - Líšeň ne 15.5.2016 v 10 30 hod.

Poslední zápas s nováčkem MSFL z Otrokovic se Líšni nadmíru vyvedl
So 17.10. 2015, 15:00 hřiště SK Líšeň - Otrokovice 6:0
Komentuje Jan Číhal

Branky: 16. Stehlík, 21. Drábek, 43. Stehlík, 50. Weber, 69. Stehlík, 73. Schneider
Karty: 38. Čampa (LIS), 60. Stehlík (LIS), 70. Balážik (OTR), 80. Schneider (LIS) – 25. Mazouch (OTR), 74. Jasenský (OTR), 76. Němec (OTR)

Střely na branku: 11:4. Střely mimo: 5:3. Rohy: 4:2. Fauly: 10:10.

SK Líšeň: Halouska – Čampa (C), Král, Šural, Drábek – Schneider, Hanuš – Vávra, Weber, Milotínský – Stehlík
Náhradníci: Sedmidubský – Walla, Lontras, Bohuslav, Ovsepjan, Vejmělek

FC Viktoria Otrokovice: Balážik – Rajnoha, Juráň, Šuranský, Jasenský, Silný, Mlčák, Netopil, Foltýn, Mazouch (C), Mlýnek
Náhradníci: Juřík, Juhás, Elšík, Němec, Zach

Rozhodčí: Klíma – Horák, Kubica

Utkání je u konce. Domácí Líšeň porazila Otrokovice jednoznačně 6:0 a připsala si veledůležité 3 body. Zápas ozdobil mimo jiné hattrick Stehlíka, nebo Schneiderova branka přes polovinu hřiště. Ode mě je to pro tento zápas vše, na shledanou. (17:14:37)

Diváci: 261

Vyškov: Kollár – Hodinář, Urbančok, Holub, Přerovský, Lahodný, Stříž, Krejčí, J. Lička, Jeřábek (61. Netopil), Němeček (76. M. Lička).

Trenér: Jan Trousil

Otrokovice: Juřík – Zábojník, Juráň, Dekleva, Jasenský – Foltýn (64. Zach), Němec, Vavruša, Elšík (79. Mensah) – Mlýnek, Neubert (71. Juhás).

Trenér: Marek Sedlák

25. kolo MSFL

Nabitý program tří utkání během šesti dnů zakončilo naše áčko na hřišti Vyškova. Jednoho z předních celků soutěže se nezaleklo a vyválčilo vítězství.
V první půli se hrál vyrovnaný fotbal. První zahrozil v 10. minutě po centrovaném míči domácí Lička, ale míč skončil mimo. Naše družstvo však proměnilo hned svou první šanci v gól. Ve 12. minutě po rohovém kopu odražený míč nacentroval Jasenský a Vavruša hlavou skóroval – 0:1. Domácí se prezentovali dobrou střelou Lahodného z 22. minuty, Juřík byl však připraven. Ve 27. minutě měl další šanci domácí Lička, ale ani tentokrát branku netrefil. Za naše barvy se dostal do zakončení ve 41. minutě hlavou Neubert, ale zamířil vysoko nad branku domácích. Ve 42. minutě se po chybě naší obrany dostal do šance dotřetice Lička, ale z otočky opět branku minul.
Druhá půle byla v režii domácích, kteří měli místy výraznou převahu, ale v koncovce se jim nedařilo. Náš tým se pokoušel hrozit z občasných brejků. V 55. minutě vystřelil dobře zdálky Stříž, Juřík jeho střelu nadvakrát zlikvidoval a z protiútoku se pokusil překvapit domácího gólmana zdálky Elšík, zamířil ale mimo branku. V 66. minutě zakončoval centrovaný míč agilní Lička tentokrát hlavou, naše branka však pro něj byla zakletá. Hned minutu nato předvedl rychlý brejk Zach, jeho střelu ale zlikvidoval domácí brankář Kollár. Největší šanci měli domácí v 72. minutě – a byl to znovu Lička – gólman Juřík ale jeho střelu tečoval ramenem na rohový kop. Poté domácí dopravili míč do naší sítě, ale branka nemohla být uznána pro ofsajd. V poslední minutě utkání měl šanci ještě Krejčí, tísněný ale vystřelil slabě a Juřík si s jeho střelou poradil.
V prvním poločase jsme sehráli vyrovnanou partii a dostali se do vedení. Ve druhé půli nás domácí přehrávali, selhali však v koncovce. Náš tým šel ale vítězství naproti obětavým výkonem a cennou výhru udržel.

Fr. Brachtl

Soupiska Otrokovic:
Kádr jaro 2016

Brankáři Jiří Balážik (9.10.1992), David Juřík (13.4.1986)

Obránci Jiří Kovařík (21.11.1986), Jakub Juráň (8.10.1993), Vojtěch Zach (28.9.1995), Lukáš Juhás (21.6.1992), Adam Jasenský (11.11.1992), Tomáš Dekleva (16.5.1991)

Záložníci Tomáš Zábojník (18.10.1991), Jaroslav Foltýn (7.10.1986), Ondřej Šuranský (28.6.1990), Marek Němec (7.3.1994), Robin Elšík (16.10.1994),)

Útočníci Marek Vavruša (16.03.1984), Martin Neubert (28.03.1989) Tomáš Mlýnek (1.12.1995),

Asistent: Radek Gába
Vedoucí: František Brachtl
Masér: Radovan Macháček

Změny

Přišli: Vavruša (návrat z Rakouska), Neubert (host. SFC Opava), Dekleva (host. Brumov)

Odešli: Mazouch (ukonč host. Prostějov), Mlčák (ukonč. host. Zlín), Netopil, Rajnoha (ukonč. host. Kroměříž), Ponížil (host. Bystrc), Silný (ukonč. host. Jankovice)

Tři vítězství 1:0 v řadě, to je vizitka Otrokovic. proti podzimní části sezony sice přišli o 17-ti brankového střelce Silného (dal nám v Kroměříži 3 branky), ale dobrou obrannou hrou neinkasují a jednu branku se jim vždy podařilo vstřelit a je z toho bilance 3 utkání, 3 branky, žádná inkasovaná a 9 bodů.
Pokud Líšeň nechce odjet z prázdnou, nesmí jako první inkasovat a když se podaří něco vstřelit …

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 13.05.2016 v 23:49